Styling Hunters

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Ni bilo dovoljenj za odprtje, no včeraj so ga pa končno odprli, ampak kako folk vozi te je vse strah peljat skozi, da ne dobiš kakšnega v bok!
stupid-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.998
10.405
113
da ni bilo dovoljenja je dost očitno ... to ni toliko porblem v folku, kot to da se lepo omogoca da speljes v kontra smer. na zacetku mora biti pas fizicno locen, pred vstopom v rondo...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mah če so se pol leta (ali celo leto dni?) vozili tako ni čudno, da sedaj po otvoritvi počnejo take bedarije. To bi lahko že izvajalec predvideval in prvi mesec med oba pasova postavil ločilne ''table''.
 

basix

Pripravnik
21. dec 2009
102
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Pa kaj so končno odprli ta rondo? V čem je bila finta, da je bil zgrajen že ohoho časa, ampak zaprt?

a nevidiš sliK???? če bi blo po mojem bi ga kr hitro dol zaprl
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Očitno nisi iz MS - ta rondo je bil popolnoma zgrajen že dolgo časa, ampak napol zaprt - vozilo se je v obe smeri po polovici krožišča, torej tak, kot sedaj nekateri na slikah (še vedno) vozijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.998
10.405
113
no to pa še je bolj neumno, kako naj potem folk ve da danes je pa odprt pa se bo vozlo drugače... obesit, tiste ki so to dovolili.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
no to pa še je bolj neumno, kako naj potem folk ve da danes je pa odprt pa se bo vozlo drugače... obesit, tiste ki so to dovolili.
Prej je bila jasna signalizacija da ne moreš peljat drugače kot si. Zdaj je jasna signalizacija kako moraš peljat. Če pa ljudem ni jasno kaj pomeni moder znak s puščico naj gredo pa ponovno opravljat CPP.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.998
10.405
113
vseeno, gre za spremembo prometnega režima, in to je sranje...se spomnim ko so spreminjali križišča, prednosti itd... potrebno doti več signalizacije in zapor, kot pa zgolj obrnit znake. In tako bi tudi moralo biti v tem primeru. pika.

piši kaj češ
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
A veš, da niti nočem videt Polove notranjosti ... sem že sinoči slabo spal, ker sem gledal eno strašno srhljivko ...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
Citat:
Uporabnik North_face pravi:
A veš, da niti nočem videt Polove notranjosti ... sem že sinoči slabo spal, ker sem gledal eno strašno srhljivko ...
wink-1.gif

a sis lučajno gledal lanski izbor za eurosong
confused-1.gif