Styling Hunters

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Tako hudo spet ni. Kolikor se vidi na sliki, se linije ujemajo. Dela je bilo dosti in očitno je bilo kakovostno narejeno. Meni osebno ni všeč zunanjost (raje imam dojče sceno predelovanja) in osebka osebno ne poznam (da se ne bo obesil, da ga branim).


lager: vidim, da voziš calibro. Imaš kaj predelano? (pa ne provociram - sem videl že tri v Slo hude u pm)

lp

Lastnika sem že srečal, tip je imel visoke ambicije pa se je nekak ustavilo izgleda. Drugače pa kolikor vem je imela zadnji spojler drug, pa teh 'mustang' črt ni bilo itd.. konkretna predelava calibre je od maxx tunning-a , ko so C20LET navili preko 700 konjev in predelali karoserijo na RWD. Je trgalo kardane kot za šalo
bonk.gif


Ja, imam calibro, vendar je v original stanju ker mi je taka najlepša. Sicer je pa v sloveniji kar se caliber tiče žalost, ali jih imajo mariborski ''tiščači'' ali pa se samo še prodaja iz rok v roke. Na opelforumu imaš par lepih primerkov, potem se pa konča. Navsezadnje jih rja pobira hitreje kot sonce sladoled, 150 konjskim so rade pokale glave in ubistvu je to le vectra v drugi pakungi.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik Maci pravi:



Škoda ker je bila ta drug športnik z ogromnim wingom za ograjo in se nikakor ni dalo slikat
grin1.gif

Ga bom jaz probu huntat. A ni bolj pinky barve
confused-1.gif

Ne, svetlo moder z nekim home made wingom zadi
cheer.gif
pa za ograjo je skoz.
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18

Predlog za ogled teme je bil poslan na vsa cestna podjetja po Sloveniji. Letošnjo zimsko službo bodo nadgradili z avtomobili, tako bodo vse ceste splužene v doglednem času
cool-1.gif
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.750
540
113
42
povsod malo
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik Maci pravi:



Škoda ker je bila ta drug športnik z ogromnim wingom za ograjo in se nikakor ni dalo slikat
grin1.gif

Ga bom jaz probu huntat. A ni bolj pinky barve
confused-1.gif

Ne, svetlo moder z nekim home made wingom zadi
cheer.gif
pa za ograjo je skoz.

Aja vem ker je to je tam pri parku. Ma cel kup enih avtov tega tistega modrega (je res skoz za ograjo) pa za ograjo ma eno rdečo supro.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.291
357
83
Pa kaj si ja nor nooooooo
bonk.gif


Pa kot pravi zajebani racer more imet tablco za šipo, to ful gangsta pol zgleda
stupid-1.gif