Stranka nezadovoljnih uporabnikov Mobitela

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Ker so se Mobitelovci pobunili, ker predhodno postavljeni članek ne predstavlja operaterja v luči božanstva
sprasujem se.gif
. Se članek iz tega razloga postavlja ločeno_


Pisma bralcev DELO 22.05.2009

Oh, ta Mobitel!
Nimam sreče s tem »Mobitelom d.d.«, ki enkrat s pticami deli nebo in drugič ponuja internet kjerkoli. Mobitel d.d. sem poimenoval po svoje, d.d. pomeni: dela, če dela in če signal je.

Moje romanje na Mobitel center se je začelo v velikonočnem času, kot se spodobi. Več kot pet let staro nokio sem hotel zamenjati. Oglasil sem se na mobi centru na Ptuju. Prijazna uslužbenka ustreže moji izbiri. Kupim Sagem in si prestavim svojo staro kartico. Novi francoski čarovnik noče prepoznati sim kartice in se dela francoza. Pot pod noge in romanje na mobi center. Po tuhtanju, ne da bi posumili, da je izdelek pokvarjen, domnevajo, da je kriva stara kartica. Menda ni iste voltaže. Usposobijo kripo in odidem domov. Po prvem sprejemu klica francoski Sagem crkne. Pot pod noge in spet romanje na mobi center. Ponovno nič ne de, dajo novo SIM kartico in spet dela do prvega klica. Četrtič romanje in ugotovijo, da je treba novega francoza na servis. Petič grem in zahtevam preklic aneksa in vrnitev francoske kripe. Ustrežejo šele, ko odobrijo Dremljevi tlačani v močvirju. Po petem romanju ugotovimo, da je francoz požrl ves imenik na Sim kartici in v telefonu. Na moj drugi ugovor in odškodninski zahtevek zaradi neštetih poti, zgrešenih dogovorov opravim nekaj sto kilometrov.

Dremljevi v močvirju ne dremljejo, priznavajo samo poti od poštne številke bivališča do mobi centra, in to v višini najcenejšega prevoza. Morda prevoz z volovsko vprego, ki nič ne stane. Še vedno si dopisujem z Dremljevimi tlačani za par beličev. Škrti so, škrti, ne glede na nastalo škodo. Prav je tako, kako nej si uprava izplača nagrade in sejnine nadzorniki in dividende lastniki, če bodo priznavali napake in škodo, ki je dejanska in so jo sami priznali v dveh pismih. Ma niso se niti opravičili, kaj šele da bi šli v razumno poravnavo kot dajalci kilavih storitev?!

Koristim še eno kilavo storitev – dostop do interneta. Če kdo sliši vse kletvice, ko čakam na isto, kjer je ponudba kjerkoli, bodo dremljevci zagotovo prišli v pekel. Signal kilav, tehnologije, ki jih oglašujejo, UMTS, GPRS, HSDP itd., so blažev žegen. Ne verjemite gigantski reklami, kjerkoli, kjer vas bodo nategovali da boli.

Drobni tisk na velikih plakatih se ne vidi. Ali ne zavajajo svojih sedanjih in bodočih uporabnikov, naj presodi kdo drug. Jaz vem, da bom kmalu nehal plačevati davek za zavajanje. Ob prvi priliki. Če bo med bralci še kdo, ki ima izkušnje z našim skoraj mobi monopolistom, naj se mi oglasi, kjer bom ustanovil stranko nezadovoljnih uporabnikov Mobitela d.d

Jasim Mrkalj

Sedlašek 38 a, Podlehnik ..

_________________________
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.516
290
83
Ah mobitel je bog in batina..čez njega se ne sme nič rečt...A ko gre beseda a kakem drugem oparaterju ki je kaj narobe pol pa se razpiše po dolegem in počez...
10.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Zadnje opozorilo. Poln kufer imam tvojega smetenja. Se en tak topic ali post, pa bo ban, ja?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.