Stol ki je lojtra

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Enkrat sem videl v nekem katalogu (vsaj mislim) neko lojtro, ki je kompletno narejena iz lesa in je na dve stopnici. To je taka bolj gospodinjska za v hišo. Predvsem mi je padlo v oko to da se je to lojtrico dalo nekje na sredini (gledano vertikalno) "prepognit" za 90 stopinj in je nastal stol. Takrat mi to ni bilo nekak interesantno danes pa bi mi kar prav prišlo ker sem doma naredil knjižnico z omarami do stropa stol pa bi prav tako prav prišel za kakega gosta ob pisalni mizi ki je v knjižnici. Tako bi ubil dve muhi na en mah pa še kar estetski mi je bil ta stol oz. lojtra in še na prostoru bi prišparal saj nebi rabil imet in stola in lojtre v sobi ki je sedaj ko je polna omar bolj mala.
Torej če se kdo spomni iz katerega kataloga je tale zadeva ali pa kdo ve kje bi se dato to dobit naj mi prosim javi.

Hvala in LP
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Imamo doma, takšno bolj masivno zadevo, je pa lična. Poglej v kakšni lesnini bi skoraj gotovo moralo biti.

Pa ni lojtra, bolj bi rekel 3 stopnice.
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
467716-post_slo.gif


To je to!
Najlepša hvala obema za izredno pomoč v teh kriznih časih ko imam malo časa (pravzaprav ga nimam).

Še enkrat hvala in LP

PS: sbor če imaš doma tak stol-lestev kot je na linku (post nad mano) bi te prosil če bi mi lahko zmeril koliko visoka je sedalna površina. Hvala
 
Nazadnje urejeno:

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Nimam takšnega, je bolj čistih linij, bol tehnični, ta je že bolj umetniški, pa moj ima samo 3 stopnice. Bom slikal in zmeril višino.
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
To je to - sedalna višina 45 cm.
593911-skupaj.jpg
 

Priponke

  • 593911-skupaj.jpg
    593911-skupaj.jpg
    76,2 KB · Ogledi: 668

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Trgovina, po moje kakšna lesnina ali kaj podobnega, je že kar star, pa še vedno uporaben.