Star maln vrhnika

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
lahko se namočiš ampak voda je mrzla ko pes. In to je sredi gozda tako da pričakuj vodo s kakim plavajočim listom, kaki mah na skalah... Pa v ponedeljkih je koča zaprta.
 

vitaminC

Zelenc'
18. jan 2011
1
0
1
+ relativno odmaknjeno
+ simpatična narava (klima, gozd, potoček)
+ piknik prostori z elektriko, klopcami in gadafi šotori (po dogovoru)
+ ni težav s parkirnim prostorom (ponavadi)
+ pijača se hladi v potoku
+ relativno dobro poskrbljeno za otroke (pa ne mislim samo na "igrišče", ki je tam), nasplošno so piknik placi taki, da si brez skbri otroke

- mnogim je predaleč (osebno tega ne razumem)
- piknik placi niso enakovredni (eni so precej boljši, ampak to je narava)
- prej se je fajn točno zmenit z lastnikom kje boste in kaj se bo dogajalo okoli (da ni ravno tik ob tebi še en mega piknik)

Bajer je načeloma za namočit
smirk-1.gif
, so pa potočki več kot osvežujoči. Če misliš na tisto "kafano" gor, pol ni kaj za povedat. Hrana z žara in to je to.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.272
6.467
113
pri taščici
Tnx, za vikend ga okupiramo, baje je zmenjeno. No ene kratke hlace bodo za rezervo. Ce bo tako kot iska potem bo za ofresat. Listja me pa ni strah. Otroc se znajo tudi zamotit med sabo.... Pa kaka mamica za varusko med tem ko mi ocenjujemo temperaturo piva in potoka.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.272
6.467
113
pri taščici
Ok, pot cez zaplano je slabsa kot po dolini, za kopat mi pa ni v tisti vodi. Najbrz bi bila bolj cista ce ne bi skoraj presahnila.
Sicer pa okolje ok, hrana pa nekaj srednjega. Je pa res da so se nekaj glede tega naprej menili.