SSD disk, prenosnik, inštalacija

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
768
34
28
Jaz sem imel velike probleme ko sem kloniral HDD 750gb na 500gb SSD. Disk je bil samsung in originalna oprema no zmogla klonirati,s aj je bil novi disk manjši od originala, čeprav je bil disk zaseden samo 30gb.

Nato sem našel nek program in je šlo klonirati.

Sedaj vse deluje, banke, furs in vsi programi
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Jaz sem imel iste težave na asus laptopu. Nonstop se mi je izklapljala wifi kartica. Probal vse živo.
Problem je izginil, ko sem menjal router (odstranil linksysi , kupil tplink)
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Tole je rešilo mojo težavo z padanjem povezave:

This is a common problem with the 7260.
Just uninstall the device from device manager, reboot, and let it install the Windows default driver. It will put you on the 17.x driver revision that doesn't have this issue. Ever since 18.x came out, the 7260 has been a disaster.



In seveda sem se tudi potem spomnil, da so se težave pojavile z novimi gonilniki...
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
768
34
28
Če je nov večji kot stari, ni problema klonurati, če je nov manjši kot star je pa malo bolj težavno.

Se mi zdi da sem sledil temu postopku:
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Zdaj se mi je začelo dogajati da mi prekinja wi-fi povezavo. Opazil sem da so te težave pogoste pri Win10.


Probal sem praktično že vse, kar mi je uspelo najti, vendar rešitve še vedno ni. Kaj lahko še naredim?

Jaz sem že zdavnaj obupal in si napravil datoteko na namizju "restart.bat" in noter tole
netsh interface set interface "Wi-Fi" DISABLED
netsh interface set interface "Wi-Fi" ENABLED

Kišta je res stara 10let ampak je delala z vsemi možnimi routerji in operacijskimi sistemi.
Tudi z Win10 do nadgradnje z SSD. Res je lahko takrat naključno priletela kakšna čudna posodobitev.
Opažam, da največkrat vrže dol Youtube, če prehitro klikaš posnetke. Običajni downloadi pa malokdaj :rolleyes:
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Jaz sem že zdavnaj obupal in si napravil datoteko na namizju "restart.bat" in noter tole


Kišta je res stara 10let ampak je delala z vsemi možnimi routerji in operacijskimi sistemi.
Tudi z Win10 do nadgradnje z SSD. Res je lahko takrat naključno priletela kakšna čudna posodobitev.
Opažam, da največkrat vrže dol Youtube, če prehitro klikaš posnetke. Običajni downloadi pa malokdaj :rolleyes:


Jaz sem rešil, poglej malo višje.