SREČANJE UPORABNIKOV GPS FORUM-a

Maribor


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Itak, močvirje...
grin1.gif


takole nekako bo zgledala naša skupinska slika:

teamrambo.jpg


sej bolš, da bo v Lj, vas bo vsaj več prišlo!
zmaga.gif
:

Žabar, ti pa se kar zmeni tam..pa glej da nas bo stregla kaka mlada 17-23 (90-60-90) Bo plačana iz budgeta!
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ta s pokalom je Popotnik
evil.gif


Torej datum je 26.05. ob 17.00, gostilna Trdinov hram, Mengeš. Dogovoriti se moramo še za neko akontacijo, saj bomo le tako dobili okvirno število (resnih) udeležencev, da bomo gostilni olajšali organizacijo glede hrane in prostora!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
No iz moje strani bi predlagal akontacijo 10€ - 20€ in srčno upam,da se boste udeležili vsi ki ste sodelovali v anketi kot tudi ostali.
Glede računa kam se nakaže akontacija pa lahko kontaktirate mene ali Janch-a na ZS
Se že veselim da se spoznamo tudi brez tipkovnice.
cheer.gif


@Zabar

Hvala ti,da si rezerviral
nahrung002.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, takole..

Datum imamo, lokacijo tudi, preostane še sklepni del organizacije in sicer tako kot, sem že napisal - akontacija oz prijavnina, katere namen je potrditev resnosti udeležbe, in ta se bo potem seveda vštela v skupni budget. Glede tega smo se dogovorili, da se bo zbiralo po 10 eur in sicer preko poštne nakaznice na naslov, ki ga interesenti dobite preko zasebnega sporočila od MENE ali POPOTNIKA. Akontacije se zbirajo do 20.5.2012


Sproti bomo tukaj osveževali tudi seznam prijavljenih!

Od tega trenutka dalje so prijave odprte!!
smile-1.gif

V upanju na čim večjo udeležbo, vas vse lepo pozdravljam!

nahrung002.gif


garminlogothumbthumbnai.jpg
igon.png
miologo.png
tomtomlogo.gif
584894.png
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
če se boste potrudili in poimenovali event po najbolj priljubljenih navigacijah znamke PRESTIGIO ter do takrat presegli 1000 lajkov na facebook strani prestigio slovenija bo eden izmed udeležencev dobil navigacijo prestigio in eden avto kamero za snemanje v prometu

žreb bo seveda odločil kdo
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Lepa gesta in namen, a vendar smisel meeta NI ne bo komercialne narave, temveč druženje, zatorej odpade karšen koli način komercializacije katerega koli branda navigacije. V najboljšem primeru lahko vaš logo prilepim v zgornji post...
smile-1.gif
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Za vse, ki ste se že prijavili in za tiste, ki se še boste, tukaj imate koordinate Gostilne Trdinov hram:

S 46.16510
V 14.57090
nahrung002.gif