SREČANJE UPORABNIKOV GPS FORUM-a

Maribor


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Moja malenkost in Janch sva razmišljala,da bi naredili srečanje uporabnikov GPS Foruma konec meseca MAJ-a .
Naredili bomo anketo v dveh delih.
Prvi del ankete bo namenjen kraju srečanja in bo trajala do 10 Maja.
Potem pa bomo izbrali tudi Gostišče v zmagovalnem kraju.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
GPS gadgeti so na meetu strogo prepovedani!
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz bi prišel le v MB
smile-1.gif
je pa res, da me konec maja ni.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj se bomo,če boste le imeli željo.
Ko izberemo kraj z največ glasovi se bomo dogovorili za točen datum (po vsej verjetnosti zadnji vikend v maju)potem pa še uporabniki iz tistega kraja poveste glede na število udeležencev katera lokacija oziroma gostišče nas lahko sprejme.Glede prevoza pa se bomo tudi dogovorili.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.242
5.525
113
Sem dal celje.....da bo nekako fer in na 1/2 poti.....
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.920
659
113
EU
Bravo Kamele0N
smile-1.gif
Celje je verjetno čisto dober kompromis, razen seveda, če je kdo iz primorske hm mimogrede, kako pa da ni na izbiro kakšnega Kopra, ali pa vsaj Postojne, a res ni nobenga s tam kle? Ker če bi bilo dovolj zadetkov od tam, bi bila Ljubljana spet boljša alternativa za vse.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kolikor zaenkrat kaže bo to po vsej verjetnosti v Ljubljani.
Lahko pa se potem dogovorimo in se tisti,ki nismo iz Ljubljane dobimo nekje v Celju in gremo potem skupaj naprej,da nebo vsak z svojim avtomobilom hodil.
Planirajte pa nekje zadnji vikend v mesecu maj-u.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ker Ljubljana krepko vodi,bi vas prosil vse,ki ste iz Ljubljane,če mi lahko pošljete na ZS predloge za Gostišča ki lahko sprejmejo družbo 50 ljudi ali več in od vseh zbranih bom dal 10 Maja 3 gostišča v anketo in se bo izmed njih izbralo tisto kjer se bomo srečali.

Predloge lahko podate tudi tisti,ki niste iz Ljubljane vendar poznate tam kakšno gostišče,ki lahko sprejme malo več ljudi,ne rabi pa bit v strogem centru lahko je tudi v okolici Ljubljane,predvidevam pa da bi kakšen kmečki turizem lahko prebavil takšno kapaciteto ljudi.

Drugi del ankete bo trajal od 10 maja pa do 20 maja potem pa bomo rezervirali izbrani kraj.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Predlagam gostilno Trdinov hram v Mengšu, kar bi še malo skrajšalo pot štajercem! Gostilna je odlična, hrana izvrstna, količinsko ogromno in poceni, poceni tudi pijača! Gostilno bi imeli samo zase, v kleti je placa vsaj za 50 ljudi, ima glasbo in light show.... Zgoraj pa je šank z manjšo sobo za cca. 20 ljudi. Odprto do nezavesti oz. no limits!!!
nahrung002.gif
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Hja, stvar je taka. Restavracija ima delovni čas do 17h, potem pa je odprto za zaključene družbe. Tako da se v bistvu lahko rezervira prej, kasneje pa šele pove, koliko oseb naj bi prišlo. Težko je reči sedaj na pamet, kdaj bi bilo potrebno rezervirati, ampak 100% je še plac v maju, saj datum našega srečanja še ni določen, tako da lahko še izbiramo.
zmaga.gif