Spreminjanje kanalov Telemach in Panasonic TV

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Zdravo

V familiji imamo Panasonic TV (neka plazma, model ne vem na pamet) z vgrajeno dekodirno kartico od Telemacha. Že večkrat se je zgodilo, da sem na primer nastavil vrstni red kanalov po svojih željah.

Nekaj časa je bilo OK, potem pa kar iz danes na jutri vsi kanali pomešani, zamenjani, skratka vse narobe. Zopet vse ponastavim, je bilo dobro 6 mesecev, prejšnji teden pa spet ista zgodba. Vsi kanali na drugih mestih itd.

Ima mogoče kdo podobne ali celo enake probleme? Kaj to spreminja Telemach ali je problem v SW od TV-ja? Naj omenim samo to, da ni v tem času nikoli zmanjkalo elektrike.

Na sprejemniku, ki uporablja zunanji dekodirni receiver je vse OK. Na tistega ima verjetno lahko vpliv tudi sam Telemach in lahko sam ponastavi (restavrira) shemo sortiranih kanalov.

Če bi vedel, da je za to "kriv" Telemach, bi šel najraje kar na T2 optiko. Upam, da se tam ne dogajajo enake zadeve, ker je res moteče za starejše ljudi, ki so navajeni nekega običajnega reda, kje najdejo kakšen kanal.
 

kvizko

Zelenc'
13. nov 2010
29
0
1
Za to je resda kriv Telemach...pri starših sem na LG ju nastavil programe in ko se jim spipa kar nekaj posodabljajo in je spet vse pomešano. To so mi zatrdili na Telemachu, da pač morajo posodabljat !
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na T-2 sem že od začetka njihovega poslovanja, pa se mi programi še nikoli niso zmešali.
smile-1.gif
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Na Sony-ju se mi kanali še nikoli niso pomešali. Ko Telemach dodaja nove programe so vedno na koncu .
 

B81

22. jul 2007
34.475
8.954
113
Enako na Philipsu tudi ne. Se ne more nekako nastavit oz preklicat samodejno posodabljanje?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik kvizko pravi:
Za to je resda kriv Telemach...pri starših sem na LG ju nastavil programe in ko se jim spipa kar nekaj posodabljajo in je spet vse pomešano. To so mi zatrdili na Telemachu, da pač morajo posodabljat !

Ni napaka na Telemachu ampak u nastavitvah tv-ja. Nastavi tako, da se ti ob vsaki nadgradnji pri Telemachu pri tebi na tvju samodejno ne osvežijo nastavitve, ampak jih ti ročno kadar želiš.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
kater model panasonica pa imate? jaz ima G30 in mi ob posodobitvi programov nič ne zmeša seznama