Športna ura do 200 €

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Sicer ima tudi GT2e enako drobovje?!

Vidim pa, da ob tej ceni za GT2 hitro kopni zaloga po poslovalnicah...
Mogoče počakam, da mine prvi naval in PROju malo pade cena...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
No da še tukaj malo obudim temo. Sem imel sedaj nekaj časa Samsung Galaxy Watch 46mm. Sama ura dokaj lepa. Pametne funkcije nisem imel pripomb. Baterija ok z always on zaslonom je zdržala 2dni. Brez kak dan več. Sem jo pa ravno prodal ker merjenje srčnega utripa je bilo pa bol ne kot ja. Sedaj pa sem pa spet na poti do nove ure. :norec:
Odločam se pa trenutno bolj kot ne med Suunto 9 baro in pa Huawei GT2 pro. Prva bol športno orientirana. Ni mi ravno všeč debelina ure. Druga mi je pa oblikovno všeč ampak ne vem pa, če ne bo merjeje srčnega utripa nekaj podobnega kot pri Galaxyju. Pri Suunto lahko dodaš HR pas če bi rabil.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
No da še tukaj malo obudim temo. Sem imel sedaj nekaj časa Samsung Galaxy Watch 46mm. Sama ura dokaj lepa. Pametne funkcije nisem imel pripomb. Baterija ok z always on zaslonom je zdržala 2dni. Brez kak dan več. Sem jo pa ravno prodal ker merjenje srčnega utripa je bilo pa bol ne kot ja. Sedaj pa sem pa spet na poti do nove ure. :norec:
Odločam se pa trenutno bolj kot ne med Suunto 9 baro in pa Huawei GT2 pro. Prva bol športno orientirana. Ni mi ravno všeč debelina ure. Druga mi je pa oblikovno všeč ampak ne vem pa, če ne bo merjeje srčnega utripa nekaj podobnega kot pri Galaxyju. Pri Suunto lahko dodaš HR pas če bi rabil.




Sem testiral točno to primerjavo. Preberi, mogoče ti bo pomagalo. Ampak Wrist HR vsekakor je bolj "za hec" kot pa merjenje z namenskim pasom.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
No saj uro sem dobil zraven telefona. Kupil je ne bi, če se to navezuje na Galaxy.
Je pa tko, da kuča-posao nekako ni panike, ker se lepo izide na dva dni. Samo če kam greš ali pa malo več športaš je pa res kar pain in the ass.
Tisti, ki pravijo da jim zdrži do 5 dni ne vem kaj delajo z njo. Ali pa raje kaj ne delajo z njo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113


Sem testiral točno to primerjavo. Preberi, mogoče ti bo pomagalo. Ampak Wrist HR vsekakor je bolj "za hec" kot pa merjenje z namenskim pasom.

Hvala bom pogledal. Drugače vem, da je merjenje bol tako tako na roki a vseeno, da kaže tam nekje. Je dosti odvino kako namestiš uro na zapestje itd. Ampak pri Galaxyju je bil to, vsaj pri meni, velik podvig. Ko sem šel kak krog je nekaj časa delalo potem nič, potem čisto narobe tako, da niti približno ni bilo uporabno. Dam opcijo, da sem sam kaj delal narobe, ker če sem spreminjal pozicije je potem bolje kazalo. Samo ne bom zdej vedno prestavljal uro po roki, da bo kaj pametnega pokazala.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Meni na huawei dela merjenje kar ok. 1x do zdaj se ji je malo kisalo. Sem spodaj vse sčistil in od takrat dalje dela bp.
Huawei je drugače super, samo kar pa se "pameti" tiče, pa je kako svetlobno leto za samsungom.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Imam GT2PRO. Zadeva dela.

Mi pa gre na živce, ko se kdaj sredi vadbe (pavza) samodejno odloči in zaključi vadbo.
Zoprno, če greš na daljši pohod in ti na 3/4 poti pri počitku zaključi s snemanjem.

Uporabno pri ostalih funkcijah je to, da lahko prebereš sporočila ali opraviš oz. prevzameš klic.
Kar še uporabljam je barometer in višinomer katerega pa moraš vedno kalibrirat, ker ne uporablja GPSa za višino.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Jaz sem vzel coros pace 2. Baterija zdrži se pa se. Je pa majhna, lahka, ni neka mačo scena.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Sem tudi to gledal. Samo 42mm ura mi je malo majhna za moje zapestej. Je pa opcija za mojo, ki tudi gleda za urami. Njej je trenutno še najbolj všeč Garmin Vivoactive 4s.
Ma bom se moral v eno trgovino spravit, da vidim recimo koliko velik je Suunto ali pa še kaka druga ura.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Kolebam med instinct solar tactical pa fenix 5...

Obe sta v rangu 400e +/-
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Pa je 6ka že porihtana FW wise?

Instinct mi je všeč zarad G-shock military looka..... Ker so mi vse ostale k kovanc za 2eur na roki....

Glede na to da imam Oregon450 ki ga lahko vprežem v "sistem" niti ne rabim vsega iz 6ke...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Osnovni instinct dobiš že za dobrih 200€. Čeprav je avtonomija pri solarju res impresivna. Alternativa je Polar Grit X. Občasno že pod 400 €.
Kar se fw za f6 tiče, bojo morali lastniki povedat. Ne spremljam tako natančno, da bi vedel, če so še težave z višinomeri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Osnovnega instincta niti ne gledam....bi ga lahko tudi kupil od kolegice....sam...too basic...pa še rdeč :D
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Solar ni dosti bolje opremljen, če odšteješ fancy sončno celico na ekranu. Za več funkcij glej fenixe ali forerunner 945, mrda še forerunner 935. Pa seveda grit x.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N