Sploh ni zarot

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, se strinjam. Toda to je bil projekt kot da bi šel bajto zidat. Tudi podobnega denarja. Pa časa si prav tako zabil notri dve leti, namesto da bi popoldne izvajal svoje delo, za katerega si najbolj usposobljen. Hja ... če si skladiščnik v neki firmi, ne moreš tega opravljati tudi popoldne v fušu ...

Denarja pa ni bilo dovolj v tem smislu, da nisi mogel kar it tja in zadevo kupit. Če si jo pa dve leti gradil, je pa nekako šlo.

Še v 90. letih so ljudje množično gradili barke, sedaj seveda nič več betonske :D . Tja do leta 2005 sem izdeloval rostfrej opremo zanje, od vseh rezervoarjev do okovja in pripon ... še sedaj imam nekje na polici izpušni del vodno hlajenega izpuha za Volvo Penta, kjer je zadeva redno crkavala zaradi ogromnega toplotnega šoka.

Fajni časi so bili to, ljudje so še malo znali živeti. :D Sem gledal tisti film, kdaj je bilo, lansko leto?
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.198
113
Ok ocitno dojemam tale svet drugace. Dve uri nazaj sem sel po sihtu v hervis po superge. Brez telefona v zepu, ostal v avtu pol km dalec, pacam z gotovino, 5min sem se zadrzal. Pridem domov, grem na zrak, nazaj pod tus, odprem alter in vsaka stran benerji za hervis superge in sportno opremo...
Nisem ne gledal po spletu superg, niti govoril s kom po telefonu, niti v svoji druzbi omenjal superg?! Ker naj bi telefon prisluskoval in ne vem kaj vse. Niti placal s kartico!


Wtf?
Pi.. ti m....

Men se še zmer ta Hervis prkazuje...

1631893159189.png


ziher si jih ti podkupil!
 
  • Haha
Reactions: Matey