Spletni nakupi e-BAY (1)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Štekam... vendar v primeru, če želim "služiti" s prodajo izdelkov na eBayu... na kakšen način lehko uredim nakazovanje na TRR? A je sploh varianta?

Seveda
Pozanimaj se na tvoji banki kakšen je tvoj IBAN in tvoj BIC.To je vse kar rabi kupec ki bo od tebe kupil izdelek.Najlepše pri tem je da ob uporabi IBANa in BICa stane nakazilo po celi evropi enako kot če nakažeš denar doma.V mojem primeru:
Imam odprti račun v avstriji pri poštni banki in če nakažem komu denar v nemčijo ali anglijo z IBANom mi za nakazilo ne zaračunajo nič.Vsa nakazila so pri PSK brezplačna.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Saj ti vse piše...Če maš U.S. account ti lahko direkt nakažejo (PayPal), drugače pa zgornja možnost! Obstaja pa še, da daš tvoj iban pa swift pa maš direkt na račun!
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Probal sem vpisati oglas za prodajo izdelka, vendar eBay od mene zahteva naj odprem "sellers account". A moj buyer account ne velja? Moram res na novo se vpisat, tokrat kot seller?
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Probal sem vpisati oglas za prodajo izdelka, vendar eBay od mene zahteva naj odprem "sellers account". A moj buyer account ne velja? Moram res na novo se vpisat, tokrat kot seller?
TAKO JE poslati jim moraš zahtevo za prodajo in oni t pošljejo kodo s katero se lahko pol prijaviš kot prodajalec
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Hvala. Imam pa še eno vprašanje...

uspelo mi je vpisati oglas na eBay, vendar ko grem iskati po ebayu moj artikel, ga ne vrže med zadetke. A sem morda na kakšnem "čakanju" ali pa bi moralo oglas takoj po vpisu tudi najti kot prodajni artikel?
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
nobene mesečne naročnine,za vsak oglas plačaš fiksno ob postavitvi le tega,potem pa še % ob prodaji.
ko oglas postaviš do konca,ti napiše koliko boš plačal začetne cene,potem pa greš po koncu oglasa na svoj ebay,kjer imaš tudi svoj konto in tam vidiš koliko ti računajo za prodajo

@dwayne oglas bi moral biti gor takoj,povej kaj in na katerem ebayu si postavil,da pogledamo
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ga ne najdem,vendar pa če ga imaš v my ebay,bi moral bit tut gor
a mi poveš še tvoj nick,če ni skrivnost?
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
zdaj sem to prebral na ebayu...

"Your listing will be posted on the eBay site and can be viewed in My eBay. Your listing may not be immediately searchable by keyword or category for several hours, so eBay cannot guarantee exact listing duration in search results."


drugač pa nick je "catalunya_2007"
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ja,nimaš ga še postavljenega
ampak kot vidim si se šele včeraj priajvil na ebay. to zna bit včasih težko pri prodaji,kupci ti še ne zaupajo,zato je vedno bolje
prej par stvari kupit in dobit nekaj pozitivnih feeedbackov,šele potem it v prodajo.
no ja,kakor hočeš,velik sreče pri prodaji
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Hvala. Imam pa še eno vprašanje...

uspelo mi je vpisati oglas na eBay, vendar ko grem iskati po ebayu moj artikel, ga ne vrže med zadetke. A sem morda na kakšnem "čakanju" ali pa bi moralo oglas takoj po vpisu tudi najti kot prodajni artikel?

Nekaj mora biti narobe s tvojim oglasom.Še vedno ga ni med oglasi
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Je ja.



S tem, da ga iskalnik najde le na ebay.co.uk, na nemškem ali katerikoli drugem pa ne.



P.S: Se komu sanja, če se da valuto na EUR nastavit?
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.