Španija mobilni podatki

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.740
6.662
113
Trenutno se nahajam v Andaluziji v Španiji on opazil sem da je internet preko mobilnih podatkov izredno počasen ali pa sploh ne dela. Zato mi ne deluje normalno Google maps in ostale navigacije. Ker se mi je to zgodilo prvič, nimam pojma kaj zajjebava. Sam imam nov telefon in sem pri Telekomu. Žena pri Telemachu in isti problem. Kaj bi to lahko bilo, oziroma kaj svetujete, da lahko naredim, da situacijo izboljšam? Navigacijo potrebujem in trenutno je tole v kurtzu. V stanovanju preko Wi-Fi dela bp.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.080
3.417
113
Trenutno se nahajam v Andaluziji v Španiji on opazil sem da je internet preko mobilnih podatkov izredno počasen ali pa sploh ne dela. Zato mi ne deluje normalno Google maps in ostale navigacije. Ker se mi je to zgodilo prvič, nimam pojma kaj zajjebava. Sam imam nov telefon in sem pri Telekomu. Žena pri Telemachu in isti problem. Kaj bi to lahko bilo, oziroma kaj svetujete, da lahko naredim, da situacijo izboljšam? Navigacijo potrebujem in trenutno je tole v kurtzu. V stanovanju preko Wi-Fi dela bp.
Probaj za začetek it v za to primeren oddelek.

 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.740
6.662
113
Klical eem na Telekom in povprašal kaj storiti. Povedali so mi, da je ponekod potrebno ročno vnesti operaterja. Nastavljeno sem imel samodejno. Rekli so mi naj v Španiji izberem Orange, ki naj bi bil najboljši. Sem naredil tako in sedaj dela.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.228
326
83
Za telekomovce pogledat obvezno to stran. Imajo odlično pregledno stran gostiteljev. Potem pa rocna nastavitev.
2 ali 3g ze po defaultu odpadejo pri pametnih nastavitvah. Itak uporabne samo za sos klic. Tudi namenjene (2g) temu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Fadil

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.163
864
113
Na enem WiFiju si naloži zemljevide Španije gmaps na telefon:
- odpri aplikacijo gmaps
- klikni zgoraj desno na črko v krogcu F kot @Fadile
- Zemljevidi brez povezave
- izberite svoj zemljevid
- izbereš področje in daš prenesi.

Čin čin dos cervezas por favor :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil