Sovražni govor na spletu

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
evo ta je zame ova...123 poznam sam po tem da je fan od krupsa
1671479016020.png
:rolleyes:

Alex
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.487
113
Ponavadi nisem odgovarjal – sem pa letos dobil idejo kako si malce “popestriti” tovrstna sporočila,« je zapisal Avdić in pokazal nekaj takšnih, ki so izrazili sovražni komentar. Kot je še dejal, jim do sedaj ni odgovarjal, letos pa se je domislil, kako jim lahko za hip požene kri po žilah.

»Pozdravljeni, najlepša hvala za vaše sporočilo. Donacija za dobrodelni maraton v višini 100 evrov bo obračunana pri naslednjem računu operaterja. Hvala, ker pomagate,« je odgovoril na nekaj negativnih komentarjev nesrečnih oseb in jih tudi javno izpostavil.

 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.708
113
Ko sem včeraj videl posnetek Avdićevega showa, se mi zdi, da je on silno težko kredibilna oseba, ki bi kar koli govorila o sovražnem govoru. Lahko si privoščiš politika v nastopu, ni pa normalno, da si privoščiš tudi otroke.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Primitivc gor, primitivc dol, lohk živiš še 200 let pa ti s svojim neprimitivizmom ne boš zbral miliona vsako leto za dobrodelne namene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.708
113
Primitivc gor, primitivc dol, lohk živiš še 200 let pa ti s svojim neprimitivizmom ne boš zbral miliona vsako leto za dobrodelne namene.
Rdeči križ in Karitas nabereta večji znesek, pa se ne gresta primitivizma. V preteklih letih so tudi bile akcije, ki so nabrale mio +, brez primitivizma. Jaz gotovo v tej akciji ne dam nič, so še ostale.
Še najbolje pa je pogledati okrog sebe in po svojem socialnem krogu in anonimno pomagati tistim, ki jih poznaš. Mogoče so reveži čisto blizu tebe in ni treba, da gre denar preko n rok do njih.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
to je res, vseeno je primitivn, vsaj njegove fore, ker osebno ga ne poznam.
Jaz pa ga in je super človk. Pač njegovo delo je satira in to je to. Res je, da gre kdaj pa kdaj mogoče predaleč, ampak kdo pa ne gre konc koncev v kateremkoli poslu? Če vam je pač primitiven, ga ne gledat in je zadeva zaključena. Ne zastopim, da nekdo karkoli gleda samo zato, da lahko negativno komentira. Isto je na FB. Folk friend-a oz. like-a določene grupe samo zato, da lahko nabija, žali in negativno komentira. :cool:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Rdeči križ in Karitas nabereta večji znesek, pa se ne gresta primitivizma. V preteklih letih so tudi bile akcije, ki so nabrale mio +, brez primitivizma. Jaz gotovo v tej akciji ne dam nič, so še ostale.
Še najbolje pa je pogledati okrog sebe in po svojem socialnem krogu in anonimno pomagati tistim, ki jih poznaš. Mogoče so reveži čisto blizu tebe in ni treba, da gre denar preko n rok do njih.
Rdeči križ in Karitas sta organizaciji Denis Avdić je samo en človek, ki je dosegel to, kar je danes iz čiste ničle. Mal boga primerjava s tvoje strani, se ti ne zdi? Če ti je pa kaka njegova šala primitivna, pa še ne pomeni da je on primitivec.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Pepe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.051
5.746
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda je. Pa glih ti zagovarjaš tega primitivna ki se spušča na otroke tukaj gor pa se delaš svetega. Sram te je lahko. Isti si kot Zakon v drugi temi ki opravičuje gnusna dejanja NPM
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.477
9.199
113
Jaz pa ga in je super človk. Pač njegovo delo je satira in to je to. Res je, da gre kdaj pa kdaj mogoče predaleč, ampak kdo pa ne gre konc koncev v kateremkoli poslu? Če vam je pač primitiven, ga ne gledat in je zadeva zaključena. Ne zastopim, da nekdo karkoli gleda samo zato, da lahko negativno komentira. Isto je na FB. Folk friend-a oz. like-a določene grupe samo zato, da lahko nabija, žali in negativno komentira. :cool:
sej ga ne gledam (enkrat se ga, bil zabaven, do neke mere, z dosti primitivnih for v njegovem standup) pa je to bilo to, verjetno nikol več. Radio 1 pa se mi okol obrne, če ga moram slučajno slišat. Celotna ekipa pač na nivoju poslušalcev. Pohvalno da nabere toliko denarja. Ampak to je druga tema.

Tukaj vidim, da je bil jok okoli tega, da so ljudje do njega primitvni z izjavami, pa smo pokomentirali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Rdeči križ in Karitas nabereta večji znesek, pa se ne gresta primitivizma. V preteklih letih so tudi bile akcije, ki so nabrale mio +, brez primitivizma. Jaz gotovo v tej akciji ne dam nič, so še ostale.
Še najbolje pa je pogledati okrog sebe in po svojem socialnem krogu in anonimno pomagati tistim, ki jih poznaš. Mogoče so reveži čisto blizu tebe in ni treba, da gre denar preko n rok do njih.
Malo dvomim, da Rdeči križ in Karitas zbereta milijon v 24 urah.