Smučarija

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Maš Molltal in Turrach. Na Turrachu delata vlečnica in pa 6-seda zraven,.... cena pa 18€ al 19€.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Alteraši, je že kje v naši bližini dovolj snega za zgodnjo smuko? Kaka je situacija na Molltalu? Bergfex pravi, da je od 60cm snega gor..
na moltalu se bos lahko vozo po progah...za okrog se ni dovolj snega...
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
si bom sposodil kar to temo.
Letos sem ženo končno prepričal, da greva smučat. Rabil bi nasvet, kam. Glede na to, da je žena začetnica, bi bilo dobro, da je kar nekaj lažjih prog in da niso kakšne preozke. Glede datuma sva malo omejena in sicer od 26.12 dalje. Vzela bi pa 2 ali max 3 nočitve. Kolikor sem gledal agencije so cene od 400 EUR dalje.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.600
1.385
113
Emona / Carnium
Men se je zdel Kronplatz precej širok
smile-1.gif
Če ne pa Bansko (Bolgarija).
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik potnik pravi:
si bom sposodil kar to temo.
Letos sem ženo končno prepričal, da greva smučat. Rabil bi nasvet, kam. Glede na to, da je žena začetnica, bi bilo dobro, da je kar nekaj lažjih prog in da niso kakšne preozke. Glede datuma sva malo omejena in sicer od 26.12 dalje. Vzela bi pa 2 ali max 3 nočitve. Kolikor sem gledal agencije so cene od 400 EUR dalje.

Kronplatz je za to zakon!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Za zeno zacetnico je tud Cerkno ok...ce ni pod mus tujina...al pa Rogla
smile-1.gif


Na vrh je mal planote
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Ma dobro, ce je dost snega da si ne spraskas dil je Ok zame.. Je bil ze kdo gor to sezono?

Kolega je bil na Molltalu prvega novembra - snežna pravljica ...
zmaga.gif
Prej snežna žlabudra, kakršne so bile temperature. Ravno zaradi tega letos nisem šel za krompirjeve praznike gor. Zdajle je pa res pravljica.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Kje v bližini Slovenije se smuča marca? Nassfeld je uredu? Na kakšen način je najbolje rezervirati 2-3noči med tednom? Prek agencije al kr tja uletet? Kakšni drugi predlogi?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Nassfeld je top...

Ju3 grem tja (5ic)

Za apartma pa pogoogli...mi smo januarja v Sölle
 
Nazadnje urejeno:

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Jst sicer smučam solidno, moja je pa začetnica... Zato ne vem, če je vredno plačati 44€ (sj je tok karta?).... Sam nebi šou pa v Slo., ker več čakaš v vrsti kt smučaš....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Karta je 43 plus 5eur kavcije ki jih dobis nazaj ko prineses koscek plastike nazaj...

Po 11h zacne cena padat do 13h...ob 11h je 38-39eur...ne vem natancno...

Za zacetek in zacetnico ti svetujem Cerkno (sploh zgornji del)...ne vem pa kako majo s snegom...

Je blizje kot nassfeld (€ bencin)...

Ce bosta pa v Nassfeldu pa javi na zs se lah tud srecamo
 

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
Za vse tiste, ki so ze bili na KronPlatzu, kje iskati prenočišče?V katerem kraju, da si, če lahko temu rečem v "centru" dogajanja, da lahko greš zvečer ven in da je blizu ski lift?Nisem še bil v Kronplatzu, ampak sem se odločil, da letos šibama za par dni tja.Raje dam kakšen euro več za prenočišče, pa da lahko grem zvečer v mesto brez avtomobila...
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
olang-valdaora je najbližje (km stran žičnice), potem si lahko na drugi strani hriba v vasi San Vigilio (slabo uro vožnje več)
glede nočnega življenja... v olangu je bolj mirno ponoči..imaš nočni lokal v spodnji postaji žičnice Olang..tam se dogaja celo noč:)
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Jaz sem bil letos v hotelu Weiher. Link

Rezerviral preko bookinga. Bil super zadovoljen. Hotel res super, da o hrani ne govorim. Sicer se pa vidi že po oceni na bookingu.

Hotel je bil sicer oddaljen 10km od smučišča, na mirni lokaciji. Če se ne motim v Kroplatzu v samem mestu ni neki nočnega življenja. Saj jaz nisem dobil tega občutka.

Sicer je bil pa moj urnik zame idealen; zajtrk, smučanje od 9 do 16, savna, bazen, večerja, spanje. Če smučaš cel dan in si v hotelu kar nekako zmanjka časa za žuranje
smile-1.gif


Je pa nekako tako da v neposredni bližini žičnic ni veliko apartmajev. So le na zadnji strani, v doline med Piculinom in Kronplatzom.
 

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
Evo..mi je kolega rezerviral v Olangu apartma z zajtrkom..Sicer je to 2 km stran od prve kabinske, ampak je bila cena dobra..

Sem pa za 20.3-23.3 preko bookinga rezeviral v Canazei-ju Hotel Resort Al Sole, da še malo Sella Rondo presmučamo
cheer.gif

tam pa pride Spa v poštev
smile-1.gif