SLO smucisca?

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
lp,

Zanima me ce ze kdo ve letosnje novosti na smuciscih? Kake extra sedeznice kaki nov snowpark itd.
 

Antonio

Pripravnik
21. avg 2007
125
0
16
42
Nekje v daljavi
V Kranski se postavlja nova sedežnica, pri hotelu Alpina, nad katerim naj bi bil tudi urejen park...glede samega parka ti ne znam povedat, ampak v načrtu je bil za letošnje leto...za druga smučišča pa nebi vedel

Je pa zelo res, da slovenska smučišča so ratala zelo draga in mislim, da še posebej, če hočeš imeti res park kot park na smučišču, se ti bolj splača iti v tujino za isti denar, kot tukaj v slo.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
ti si pa optimističen :DD
bo potrebno zaviti malo v tujino....

drastičnih sprememb ne bo, najbolj vznemerljiva stvar ki se lahko pripeti je ta, da zamenjajo 20 let staro sedežnico z 10 let staro....
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
A je kdo poslušal včeraj na Valu 202 vprašanje poslušalca zaradi ukinitve 2 urnih kart v Kranjski gori ??



Na kratko odgovor je bil v stilu ,da jim dvo urni gostje delajo samo gužvo oz gnečo po smučišču in da so bolj veseli večdnevnih gostov ,ki so ciljni gostje Kranjske gore.Za bruhat ne vem kaj si mislijo ?????





Sicer sem v lanskem letu presmučal za slovenske razmere kar veliko 30 x ,pa vendar le enkrat v Slo .(Kanin).

Kranjska me tudi letos na smučišču ne bo videla ..
 
Nazadnje urejeno:

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
toti tipi pa so fensi..
stupid-1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik paci pravi:

Na kratko odgovor je bil v stilu ,da jim dvo urni gostje delajo samo gužvo oz gnečo po smučišču in da so bolj veseli večdnevnih gostov ,ki so ciljni gostje Kranjske gore.Za bruhat ne vem kaj si mislijo ?????




seveda, ko pa imajo vse hotele polne rusov, židov, angležov in pa hrvatov. Potem so pa še polna stanovanja ljubljančanov, ki jim ni problem dati 30€ za dve tri fure na dan. važno je da pokažejo sebe in pa ganc novo opremo. . .

Ko jih *ebe, saj so še druga smučišča v bližnji okolici, tko da se ni za sekirat
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Do nassfelda je samo še ena urca vožnje dlje, karta je dražja za 6 evrov, smučaš pa trikrat več.