SKI OPENING 2013

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
True
zmaga.gif


Bil sicer 1x v franciji.......5X Dolomiti.......Avstrija vsa omembe vredna smučišča

Francozi so cigani....tko kot je Ateis napisal...

Spal smo v garsonjeri.......organizacije v hotelu nobene....mislm da se 2x na teden ne znajo pripravit na naval in odhod turistov je mal smešno....angleščine skoraj noben ne govori...

V garsonjeri v ma tist ni bil hotel ampak kot da bi fužinske stolpnice postavu na smučišče na 2800metrih.....smo se pokrival z 30 let starimi kocni.....unimi oranžnimi k te grizejo ponoč.......pojstla je bla pa 180cm dolga tko da sm mogu met cel teden pokrčene noge
bonk.gif


Če je ponoči snežilo sploh niso zratrakiral

Italija je TOP........apartmaji zakonsko določeni tok m2 na eno osebo....piste popeglane......ne vidš kuhne več kt 10 let stare v apartmaju

Avstrijci so nekje umes......kar se nastanitve tiče....al maš top apartma......al maš pa še vedno OK sam da je vse staro u pm...smučišča in žičnice tud peglajo tko da so na nivoju.

Naravni sneg....sploh ne znam smučat po tem ker kante nadležno preveč grabjo.......sploh pa pr carving smučkah je vseeno al je led al sneg...če so zrihtane zagrabjo tko kot morjo
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Je bil kdo v Kaprunu? Kakšno je stanje tam? Cene, kakšen link od apartmajev, ugodnih hotelov?
Iščem za vikend, pet-nedelja smučanje na ledeniku in kakšna priporočila.
Do slej sem smučal samo v Dolomitih.
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
zakaj se preko agencije ne splača?

ker nabijajo cene :D za nastanitve...razen v franciji, kjer je vse poceni...


ti že veš
bonk.gif


Če si naključno nekaj ugodnega našel ne pomeni, da nabijajo cene.

glej saj ne da ti bom razložil zaradi tebe, ampak drugim pa mogoče pride prav informacija...smučam že več kot 30 let na vseh terenih blizu in ne tako blizu...preko agencije se nikoli nisem prisel ceneje skoz...ti pa zaradi mene hodi preko agencije bi pa te prosil, da mi pokažeš/poiščeš preko agencije nastanitev za 5 ljudi v colfoscu/alta badia za cca 350 € v aparatmaju z pomivalnim strojem, ogromno kopalnico, televizijo internetom ipd....

Aja vse to za 4 nocitve sredi decembra


Lahko kaj zrihtaš? Lahko preko ZS. Agencija hoče 270€ 4 nočitve + 4 karte. Meni se ni zdi tako drago glede na to koliko so karte. Ni pa poceni.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Bil lansko leto; cene hotelov - no, men se je zdelo mal drago, tiste savne pa velnese raje pozabi. Polno rusov, ki se obnašajo - no, tko kot smo se mi na češkem pred 30 leti al pa še huje. Za rezervacije uporabi booking, boš našel najcenejše pa najboljše. Samo prej malo na karti poglej, kje se nahaja.
Sicer pa - kot smučišče me ni ravno navdušil. Odnos cena/kvaliteta ni glih. Pa visoko je, lahko maš super dan za smuko, lahko maš pa bog pomagaj cel vikend - precej hitro zapiha. Proge pa tako - tako. Niso glih speglane v nulo sam verjamem,. da je to kar mal težko tam narediti.
Torej, up to you...
LPM
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
zakaj se preko agencije ne splača?

ker nabijajo cene :D za nastanitve...razen v franciji, kjer je vse poceni...


ti že veš
bonk.gif


Če si naključno nekaj ugodnega našel ne pomeni, da nabijajo cene.

glej saj ne da ti bom razložil zaradi tebe, ampak drugim pa mogoče pride prav informacija...smučam že več kot 30 let na vseh terenih blizu in ne tako blizu...preko agencije se nikoli nisem prisel ceneje skoz...ti pa zaradi mene hodi preko agencije bi pa te prosil, da mi pokažeš/poiščeš preko agencije nastanitev za 5 ljudi v colfoscu/alta badia za cca 350 € v aparatmaju z pomivalnim strojem, ogromno kopalnico, televizijo internetom ipd....

Aja vse to za 4 nocitve sredi decembra


Lahko kaj zrihtaš? Lahko preko ZS. Agencija hoče 270€ 4 nočitve + 4 karte. Meni se ni zdi tako drago glede na to koliko so karte. Ni pa poceni.

zdaj sem šele videl tvoj post. Pri naj je sedaj vse zasedeno...od 17-21 decembra smo zasedli celo bajto. 270 € za karto plus prenocisce je kr ugodna cena, je pa pomembno v katerem terminu...to je ziher pred 25.12. mene pride karta in prenočišče 207 € (dolomiti super ski je 120, + prenocisce 90) se pravi 60€ po osebi razlike. Ima pa baba tota, ko hodimo mi k njej ziher se pred tem terminom kaj fraj...ce bo sneg :D

najboljse da gre na stran od smucisca, pa pogleda kdo ma kake akcije potem pa direkt k njim pises. Jaz sen nasel tukaj http://www.altabadia.org/ .

lahko tudi poklices tja na turist office pa ti povejo kje so kaksni apartmaji :D

lp
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.934
10.348
113
mater si mi spet lušte naredil, 2leti nazaj smo bili v lavili, ravno na world cup (nič folka, ker jih očitno to ne zanima), bilo pa super, ravno ujeli sneg, in super smuka 6 dni. Čakamo da otroci ratajo mal večji pa gremo spet. Komaj čakam.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
mater si mi spet lušte naredil, 2leti nazaj smo bili v lavili, ravno na world cup (nič folka, ker jih očitno to ne zanima), bilo pa super, ravno ujeli sneg, in super smuka 6 dni. Čakamo da otroci ratajo mal večji pa gremo spet. Komaj čakam.

hahah cakaj da ti luste naredim ko bom se slikice gor pripopal :D mi bomo itaq spet gori na obeh world cup dogodkih (gran risa, pa saslong) je vsaj drugje brez guzve :D

2 leti nazaj je pa blo ful malo snega :D zato je blo malo folka, sele nekaj dni pred tekmo ga je nasnezilo :D

kaj bos cakal da froci odrastejo :D jaz mam dva mala ampak si je treba malo fraj vzet (ce si vredu babo zbral se bos ze zmeno :D letos nas gre 6 komadov :D smo celo bajtico barantl vzeli :D..samo se sneg cakam pa je to to :D
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.934
10.348
113
u mater, na to varianto pa nisem pomislil, da so lahko otroci in žene tudi doma
evil.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
u mater, na to varianto pa nisem pomislil, da so lahko otroci in žene tudi doma
evil.gif

itaq opening je za dede :D , skijanje na ful, caga na ful :D marca pa familiarno, ko je dolg dan in lepo soncno vreme pa akcija sunny days (6+1) v dolomitih :D...to zmagas...ja razmisli :D pa naredimo neki ALter skiing hahaha
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
kaj zaj kameleon :D

jutri se zacenja sezona :D snega je polno :D ze ves kaj? picite dol? jaz grem samo se 18x spat potem pa skijat...hahaha
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Pa je konec se enega zacetka sezona...

blo je mega, sicer malo premalo snega, so bli kamni in zelo tanka podlaga ampak je blo skoraj vse odprto.

se ena slikica iz saslonga v petek :D
1918225-photo.JPG
 

Priponke

  • 1918225-photo.JPG
    1918225-photo.JPG
    101,6 KB · Ogledi: 172