SKI OPENING 2013

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Evo poletja je pocasi konec :D, kaj ima kdo že rezervirano kaj za smučanje? mi smo se že dogovorili peglamo na skijanje v sredini decembra, kraj colfosco, alt badia :D...ce bo kdo blizu padeta wiliams pa bombardino :D
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Kje ste rezervirali? Preko agencije?

ne nismo prek agencije se ne splača.. Pred leti smo naleteli na eno mamko, ki ima dva apartmaja in smo sedaj ze stalni abonenti pri njej. Neproblematična in faca, cene so pa itaq tu nekje, je pa hiska na smuciscu, tak da parkiramo avto in gasa 4 dni brez da premaknemo avto :D

saj mas kar na njihovi strani dolomitisuperski.it al pa altabadia.org kr seznam apartmajev in hisk ki omogočajo akcijo dolomiti super premiere...vsi so mega odzivni in prijazni.
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
To mi je res fenomen, da je Francija tako poceni... Pa so smučišča majka za marsikatero pri naših Z in S sosedih.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Jah samo do francije mores najprej prit je najmanj 1000km plus kaki tunelnpa drage avtoceste, tam te vrzejo v neki zanikrn apartma, potem pa smucas na odlicnih lokacijah in terenih, z dostikrat zelo bedno infrastrukturo
smile-1.gif
. Dolomiti pa si zakon, ce si nastanjen nekje na selarondi si zmagal take raznolikosti nimas nikjer. Res pa je da ni tak visoko ko v franciju
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
zakaj se preko agencije ne splača?

ker nabijajo cene :D za nastanitve...razen v franciji, kjer je vse poceni...


ti že veš
bonk.gif


Če si naključno nekaj ugodnega našel ne pomeni, da nabijajo cene.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
...ce bo kdo blizu padeta wiliams pa bombardino :D

Te držim za.....jajčni liker.......wtf je wiliams? Viljamovka?
smile-1.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
zakaj se preko agencije ne splača?

ker nabijajo cene :D za nastanitve...razen v franciji, kjer je vse poceni...


ti že veš
bonk.gif


Če si naključno nekaj ugodnega našel ne pomeni, da nabijajo cene.

glej saj ne da ti bom razložil zaradi tebe, ampak drugim pa mogoče pride prav informacija...smučam že več kot 30 let na vseh terenih blizu in ne tako blizu...preko agencije se nikoli nisem prisel ceneje skoz...ti pa zaradi mene hodi preko agencije bi pa te prosil, da mi pokažeš/poiščeš preko agencije nastanitev za 5 ljudi v colfoscu/alta badia za cca 350 € v aparatmaju z pomivalnim strojem, ogromno kopalnico, televizijo internetom ipd....

Aja vse to za 4 nocitve sredi decembra
 
Nazadnje urejeno:

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
...ce bo kdo blizu padeta wiliams pa bombardino :D

Te držim za.....jajčni liker.......wtf je wiliams? Viljamovka?
smile-1.gif


haha itaq ce bos kje blizu povej :D jajčni liker dobiš pa se kolko ces smetan gori ti zrihtam :D wiliams je pa viljamovka ja :D wiliams birne :D menda :D mi bomo v colfoscu :D
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Pozdravljeni, pozna kdo kaksen ugoden apartma kje v okolici sellaronde? Bolj se nagibam na kaksen colfosco ali pa la villa mogoce corvara(mislmi da je najdražja). Prejsna tri leta smo bli v ortiseu, pa smo letos hoteli malo menjati ker tisti termin je ravno smuk in s secede nimas veliko povezav razen ce placas vsak dan karto za ogled tekme.

Lp
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik raketa pravi:
Pozdravljeni, pozna kdo kaksen ugoden apartma kje v okolici sellaronde? Bolj se nagibam na kaksen colfosco ali pa la villa mogoce corvara(mislmi da je najdražja). Prejsna tri leta smo bli v ortiseu, pa smo letos hoteli malo menjati ker tisti termin je ravno smuk in s secede nimas veliko povezav razen ce placas vsak dan karto za ogled tekme.

Lp


www.barantl.it, na smuciscu, prijjazna gospa..poceni izven sezone
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
ksz..

Ski opening Francija (Puy Saint Vincent) - 99€.
Opening je, se mi zdi, nekje v začetku decembra (Spirit bo bolj vedel, on je šel na opening). Za 99€ dobiš prenočišče (app) + tedensko karto. Prevoz zrihtaš sam (mi smo v januarju sami zrihtal vse preko mountvication.com; torej prenočišče (appartma) za 4 + karte), prevoz pa preko ene agencije, ki je v tistem času ravno šla v isti hotel, pa smo za bus plačal 80€/osebi.
Nam je prišlo prav, ker smo šli večer prej žurat in se vsi dobil ob 3am pri busu in odspali skoraj celotno pot..
Drugače se pa, za 4 osebe, splača iti s svojim avto... Sigurno ne porabš 320€ samo za prevoz tja in nazaj.. Skratka, nam je bilo všeč, tako da letos (oz. januarja) vrjetno ponovimo...
cheer.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.264
791
113
Ma ta Francija je dvorezn meč. Sicer smučanje poceni pa namestitev, vse ostalo pa trikrat dražje kot Švica, Avstrija al pa Italija. Za malo pivo na smučišču 8€, jao, da o hrani sploh ne govorim. Apartmaji v Franciji so v povprečju miniaturni napram drugje. Njihov standard je 30m2 za 4, jao. Najbolj me pa moti pa to, da majo kakšne povezovalne al pa še glavne naprave stare in se peleš za 300m višinske deset minut. In si cel tedn namest na smučah, na sedežnicah.

Letos gremo v Ischgl
cheer.gif


 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Lubči vi se lohk mente o smučarijo kok hočete, samo ga ni če smučanja v Franciji, presmučal avstrijo, italijo, švico, češko, španijo in v Evropi so najboljša smučišča v Franciji. Meni se ni panike vozit 8-10 ur tja, ker potem 7 dni uživaš na snegu, ker smučišča pod 2000m so vsaj v večini pomešana z umetnim snegom ali so pa vsa umetna in to ni smučarija....lp.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
odvisno kaj so zate najbolša smučišča?? a jih meriš po km? za off piste je sigurno francija no1.
zame so ital. smučišča še zmeraj zakon..tako pripravljenih prog v franciji ne boš nikol doživel