Severna Koreja

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
...Imam jaz dve rusinji, ( ali ukrajinki, saj je vseeno ) , ...
NE, ni vseeno!
Si ti Cigo ili Rom ili rom ili čifurek. In tako naprej. Imaš državljanstvo slovensko in narodnost srbin ali alabac, itd.
Tudi tu je razlika. Pomembna za Ukrajince. Rusi so kot Nemci, hočejo, da je vse po njihovo. Tudi jezik.
Pa so se tam, s tistim katapultom, lepo po angleško pogovarjal, saj je to večji 'trg'.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Odkrito povedano - dol mi visi - dajte mu gmah, pa celi državi tudi, dovolj je "živih" primerov kam nas je pripeljalo vmešavanje v povsem notranje zadeve držav!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Ah, Tito je stalinistom podtaknil drugega Tita, ki so ga ubili. V Drvarju so ubili tretjega Tita, ki ga je podtaknil originalni Tito, ki smo ga pol meli v jugi.
Originalni Tito je dal četrtega Tita v UKC, da je umrl, in šel uživat na plažo v eno od neuvrščenih držav... ;)

Kot se vam zdi zajebancija, CIA ni bila tega mnenja, da je Tito "naš":
Is Yugoslav President Titor Really A Yugoslav?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ah, Tito je stalinistom podtaknil drugega Tita, ki so ga ubili. V Drvarju so ubili tretjega Tita, ki ga je podtaknil originalni Tito, ki smo ga pol meli v jugi.
Originalni Tito je dal četrtega Tita v UKC, da je umrl, in šel uživat na plažo v eno od neuvrščenih držav... ;)

No, sej nekaj je pa tudi na tem. Saj so ga vedno klicali : "drug Tito".
Lahko bi ga torej klicali "tretji tito" itd ... če so ga res tolikokrat ... :valjamse:
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Tudi ce je ploscice polagal, vazno je da je to se en dokaz da je obsedenost mass medijev in njihovih blodenj ze zdavnaj presegla vse meje.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ko sem spet videl zvežčič in svinčnik, ki ga drži en "oficir" poleg Kima, se mi je utrnila misel, da je to tam tak vsakodnevni, kako bi rekel...obicaj, ritual, navada....tako, kot pri nas, ko cisto v vsaki vladi kradejo, kjer je le priloznost. Tam je navada pisanje v zvežčiče, pri nas pa kradi, kjer se le da. Sedaj razumem Severno Korejo. Vsak narod ima kako posebnost...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Odkrito povedano - dol mi visi - dajte mu gmah, pa celi državi tudi, dovolj je "živih" primerov kam nas je pripeljalo vmešavanje v povsem notranje zadeve držav!

Ampak... ampak v imenu "demokracije" pa valda lahko posredujejo oz. se vmešavajo no, kar poglej kako lepo danes funckionira kak Irak ali pa še bolje Libija :cool:
 
  • Haha
Reactions: McGiver

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Ni fora v podpori Kimu, glej "širšo sliko".

Stavek glede (ne)podpore se lahko uporabi povsod, kjer nekaj ni OK in bi "sam" zadevo izpeljal veliko bolje. Naprimer:
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Gadaffi?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Assad?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Husein?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Trump?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Hillary C.?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Jinping?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Janša?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Kučan?
.....
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Ni fora v podpori Kimu, glej "širšo sliko".

Stavek glede (ne)podpore se lahko uporabi povsod, kjer nekaj ni OK in bi "sam" zadevo izpeljal veliko bolje. Naprimer:
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Gadaffi?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Assad?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Husein?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Trump?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Hillary C.?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Jinping?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Janša?
Kakšen človek moraš biti, da podpiraš pajaca kot je Kučan?
.....
Vem da je tako, ampak miljoni trpečih ne odtehtajo nobene simpatije do diktatorjev.