sesalec hoover

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik imperator pravi:
ej sesalec je super! pri nas sesa že 10 let!!!! če to ni dovolj velik razlog potem ne vem kaj je. Mislim res prva liga!
Se splača vložit!
zmaga.gif

pr nas pa philips za bivših 60k sit, plastičen, uporabljamo ga tudi namesto pručke...

mislim, da so kr mal buče dat tolk za sesalc.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
aja hooverja ma tašča, pa se mi zdi, da za ta denar bi lahko mal bolj potegnu. zgleda da bo res držal, kot je nekdo napisal, da je potrebno nekaj odštet.
sam a se ne meri prava moč po vodnem stolpcu? kaj ti nuca močen motor, če ni dobro izkoriščen.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Megapixel, tale tvoj elektrolux pa izgleda ok in še nekaj cenejši je kot moj prej izbran,...
bom razmislil tudi o njem.

l.p. b
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Nič od tega. Sam prisegam na Miele-ja. Dobiš ga tudi za 200€. Pa ga boš imel za 10 let minimalno(čeprav pravijo 20)
smile-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
http://www.hoover.si/product/28/#head2

Jaz imam tole, namesto metle. Zelo uporabno, saj je takoj pri roki, vleče kar dobro, ima tudi krtačo. Z njim spotoma počistiš kakšnih 90% svinjarije, ostalo pa občasno s kakšnim konkretnim sesalcem, ki je lahko tudi cenejša izvedba.

Cena je 100 EUR. baterije zdržijo več kot 10 minut, polni se, ko ga postaviš v stojalo. Nobenih problemov s kabli ipd.

Pri hiši imamo tudi vodni sesalec, big mamma, ki se mi izrazito upira. Pravi logistični podvig ga je spraviti do življenja, privleči do lokacije, napolniti z vodo, iskati vtičnico. Odkar imamo tistega Hooverja je vodni sesalec v uporabi le enkrat mesečno. Ni potrebe za pogostejši hard cleaning. Glede na to, da je pri hiši še par zelo pozornih oči s posebno lastnostjo zaznave milimetrskih smeti, mi lahko verjameš... Tudi sam sem bil presenečen in sem se nakupu Hooverja celo upiral, saj sem imel predsodke do baterijskih sesalcev.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ma rabim en dober sesalec z globinsko krtačo saj je tepih po treh razgrajačih kot smetišče, enako velja za čas po zajtrku, kosilu, večerji,...
vodni sesalec bo ostal pri hiši do nadaljnega (dokler ne bo spet crknil) je pa v uporabi max 2x mesečno....

leteče metle pa še ne akceptiram,...

b
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Jst mam pa tegale hooverja in je čist brez veze, sploh nima moči, da bi posesal kaj konkretnega. Dobiš zraven tud globinsko krtačo za tepihe in ni niti približno globinska. Sem mislil, da bo dobr ta pokončni sesalec, ker je fajn za pospravit, ampak je to tud vse kar je fajn.

http://www.hoover.si/product/55/
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Raje vzami philips kolikor sem gledal ima bolje oblikovano krtačo. Drugače sta pa podobna in še iste vrečke uporabljata (s-bag) tak da poglej kaj ti je lepše in vzami. Meni ugaja bolj philips dela že 5 let b.p. edino stikalo ima švoh kar pa sem že uredil z by passom
grims-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
očitno bom odšel v trgovino se z eno prodajalko zapodil med police gledal, poslušal in probaval dokler ga ne kupim,...

torej nasvet kam naj se zapodim v lj?

še vedno pričakujem kakšno ponudbo oz. konkreten primer,...

l.p. b
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Poskusi v Merkurju. Precej solidna izbira in cene. Sem staknil že kar nekaj super zadev. Zadnji ulov je bila Sony Bravia LCD, 42 inčev za dobrih 900 EUR. Redna cena cca 1.400 EUR.
Razlog popusta: menjava modelov 2006 za 2007. Na zalogi par komadov letnika 2006 po posebni ceni. Pošli so isti dan, enega sem odpeljal domov in sem povsem zadovoljen. Za isti denar bi sicer lahko kupil solidnega 32 inčnega Samsunga....
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
najbolje da se oglasim v merkurju ali pa v big bangu v btc.
tam bi znal imeti še največjo izbiro,... potem pa supercena&co pa da vidimo kje je najcenejš,...

l.p. b
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Hooverjev imajo kar nekaj v Merkurju. Tudi jaz sem ga nabavil tam. Seveda pa tudi ostalih.
Velikih razlik pri ceni pa itak ni, mogoče 5, 10 EUR največ.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Hja. Moja boljša polovica si je omislila še en sesalec. Najprej je izbrskala enega Philipsa za cca. 70 EUR. Jaz sem takoj skočil v zrak in ji rekel, da naj raje kupi Hooverja.
Ker je hudičevo praktičen in priročen ter vedno "ready to go" se pogosto znajde v mojih rokah.
Imamo ga že en mesec. Zanimivo je, da odtlej nismo niti enkrat potrebovali večjega sesalca. Praktično vse se spuca s Hooverjem, še posebej, ker ga imaš skoraj vsak dan v roki in se umazanija ne zažre toliko v podlago, še posebej tepihe.

Ima dva modusa delovanja. Prvi je le zrak, drugi pa vključi še električno gnano krtačo. Filter je prozoren in takoj vidiš, kaj se v njem nabira, ni pa ga potrebno menjati, le očistiš.

Avtonomija je zelo solidna, čez deset minut brez izgube moči, pri vključeni krtači.

Kakovostno je izdelana tudi polnilna postaja. Samo postaviš ga (brez težav, v sekundi), prižge se rdeča lučka na podstavku in se polni. Sesalec ima zložljiv ročaj, zato je primeren tudi za na pot ipd.

Za zdaj sem zelo zadovoljen. Garancija je 2 leti.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
hoover sem že pokopal,...
sedaj se odločam med elektroluxi,...

b

Kot sem že napisal. Pojdi v trgovino, kjer prodajajo Miele. Boš očaran, verjemi. Pa tudi kupil ga boš. Pozabi na Electrolux, Philips...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
odšel bom v bb ali merkur in poizkusil tistega ki ustreza mojim pogojem,..

l.p. b