sesalec hoover

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
lahko argumentiraš zakaj prvega da in drugega ne? je kakšen poseben razlog da bi se moral philipsu izognit?

l.p. b
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Ni se za hvalit, ampak prvo sesanje s Hooverjem je pokazalo, da moj prejšnji sesalec Gorenje ni opravljal svojega dela, saj sem moral Hooverja kar 3x vmes prazniti...

Tako da dajem glas za Hooverja
smile-1.gif
.

Zakja ne Philips? Ker mi je vse že crknilo, kar koli sem imel od Philipsa: TV, monitor, nek radio kasetofon, kavomat, GSM (Diga). Edina Philipsova naprava, ki še deluje, je brivnik
smile-1.gif
.

Zgleda, da me Philips ne mara in da crkne takoj po izteku garancije...
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ok, v gorenje in liv se žal ne bom spušal saj imam tudi jaz enega livovega, kjer sesaša spredaj zadaj pa leti ven,..

sam sicer nimam toliko izkušenj s philipsi a kasetar, ki se ga spomnim je delal dobro,...

bom šel preizkusit v trgovino pa nabavim enega,...žal ta teden ni časa za to,...

b
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Philips še zdaleč ni več to, kar je bil kakšnih 10, 15 let nazaj. Imajo preširoko paleto produktov, le malo delajo sami. Skratka, niso vsaj grobo specializirani in na posameznem področju vrhunski. Jaz jih primrjam z Gorenjem. Vse bi prodajali, delajo pa kvečjemu hladilnike in pralne stroje, ostalo pa kupijo in zbrendirajo. Verjetno nisem naštel vsega, kar sami izdelujejo, a naj bo to kot vodilo.

Gorenje se mi je že xxx-krat zamerilo.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ravno sem prejle videl da je v reviji VIP test sesalcev,... bom še tam pogledal pa se odločil,..

l.p. b