Serviserji

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kje kaj servisirate svoje mopede? Jaz bi zelo rad dobil kakega dobrega "fušerja" za Hondo...me pa malo skrbi, kako bo potem s prodajo, če ne bo poštemplane servisne..

A kdo ve, kolikšna je razlika v ceni rednega servisa na pooblaščenem servisu v primerjavi s "fuš" variantami?

 
Nazadnje urejeno:

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Ne šparaj pri teh stvareh in ne glej na 50 eur na leto, pelji na pooblaščen servis, drugače ne kupim tvoje Honde
jezen.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem razmišljal, še naprej ga bom vozil na AS Domžale, ziher je ziher...pa še štempl v knjižici ni slaba stvar...
smirk-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Pri svojih motorjih kakšne malenkosti poservisiram sam. Zamenjam olje in filter, napnem verigo, zamenjam svečke, pri menjavi gum odvijačim in privijačim kolesa (vulkanizerji si za tako storitev vzamejo bogato plačilo, jaz pa sem bolj škrtica), tudi zavorne ploščice sem že zamenjal. Če je kaj večjega sem Yamaho zapeljal k Maksu, zelenkota pa še ni bilo treba. Glede na to, da vozim bolj stare gare, garancije itak ni več, servisna knjižica pa tudi ni potrjena.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.316
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz pa bom zaupal kar bratoma Jerman, Igorju in Markotu!!! Če mi tadva ne bosta zrihtala motorja v nulo in svetovala glede gum in še marsičesa, mi ne bo nobeden!!!
cool-1.gif