Seka Aleksiæ 22.03.2008 - GR, Ljubljana

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
SEKA ALEKSIÆ

_tmb_51996696_sekaaleksic_kraljica.jpg


Copy/paste z eventim.si

22.3.2008 ob 21.00 uri
Gospodarsko razstavišče, Ljubljana

Simpatična 26-letna bikica je imela od nekdaj rada glasbo. V osnovni šoli je bila zaradi izjemnega talenta dolgo solistka v šolskem zboru, s katerim je sodelovala na številnih tekmovanjih in pogosto osvajala prva mesta.

V začetku decembra 2002 je bil ob močni produkciji in medijski promociji založbe »Grand« objavljen prvi album Seke Aleksiæ z vodilno uspešnico Da sam muško, ki je dosegla veliko popularnost.

Eno leto po objavi prvega albuma je Seka leta 2003 izdala še drugega. Tudi ta je bil izdan pod okriljem založbe Grand, avtorji glasbe pa so bili preverjena in najboljša ekipa za tovrstno glasbo – Dejan Abadiæ, Dragan Brajoviæ – Braja, Marina Tucakoviæ, ...
Tudi ta album je izšel v začetku decembra, z njim pa je Seka nedvomno potrdila svoj uspeh in utrdila svoj vodilni položaj na srbski estradni sceni. Kmalu zatem je pričela dobivati različna priznanja kot so: oskar popularnosti, hit leta, izvajalka leta, album leta, scenski nastop leta, itd.
Status mega uspešnice s tega albuma je dobila pesem Crno i zlatno.

Julija 2005 je Seka objavila že tretji album, z naslovno pesmijo Dodji i uzmi me. To je bil svojevrstni provokativno-ljubezenski izziv dekleta oziroma ženske, ki so jo vse dame prepoznale kot del svojega ženskega sentimenta, vse pesmi s tega albuma so postale velike uspešnice, pesem Iskoristi moje mane pa je postala ženska himna.

Sredi oktobra 2007 je bil objavljen njen že četrti album Kraljica. To je hkrati tudi naslovna pesem, ena od enajstih, kolikor jih je na albumu. Dragan Brajoviæ, Dejan Abadiæ, Marina Tucakoviæ in Romario so se potrudili, da ta Sekin album zveni dobro in antologijsko. Seka je bila deležna posebne časti, ker ji je pevec in skladatelj Sergej Četkoviæ (sama zelo rada posluša njegove pesmi) napisal prelepo balado z naslovom Reci gde smo mi, ki je prav tako na tem albumu.

Prav skladbe z zadnjega albuma bo, skupaj z nekaterimi starimi uspešnicami, predstavila na koncertu, ki bo 22. marca 2008 ob 21. uri na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Cena vstopnice:

Stojišče: 20 EUR
VIP sedišče 40 EUR (vključuje sedež v VIP loži in welcome drink)
VIP stojišče 30 EUR (vključuje stojišče v VIP loži in welcome drink)
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Hja, če gledaš po številu obiskovalcev na koncertih, vsekakor. Glede drugih kriterijev pa je karkoli že subjektivno mnenje
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Dve njeni pesmi poznam: Crno i zlatno in Aspirin.

Vsaka prava čefurka ali wannabe čefurka ima eno od teh dveh za zvok svojega mobija.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Saj vem, da bo to marsikomu čudno, ampak a je tole res staro 26 ali kakšno dekado ali dve več. Pa mislim čisto resno, ker je bila pred časom odprta neka tema o "aspirinu" in sem mislila, da je ženska kot neka "MILF". Še slika iz te teme:

226637-seka_aleksic-pop.JPG


A sem jo slučajno s katero drugo zamešala?
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Baje je 81 letnik.Tako vsaj piše na netu.

Da zgleda starejša, se strinjam.Pač stil življenja (ponočevanja, alkohol, koka, čiki...) naredi svoje.
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Včeri je bla na 24ur (al zdej pred kratkim no) in sm vidla kakšna je dejansko. ---
shocked-1.gif


Kratki blond lasje, štrlel na vse smeri, naphane ustnice, neke čudno zmaličene obrvi
13.gif
Glas itak čist raskav, kot se spodobi za zvezdnike... Skratka, bejba ni tkole v živo nič special. Je pa res, da zgleda mucho mucho starejša...
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Pa makeup ma tud tak, da je vsakič drugačna..
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Torej naj že najde "svoj mejkap", v katerem bo najbolj seksi/ljubka/zapeljiva -whatever, ne pa da zgleda kot ena žrtev plastične kirurgije.
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
KSZ

Se počaka, da pride v najboljši klub v Slo za sestre iz juga, tj Bumerang
grin1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Spet neka cigu migu muzika na temo Amerike, zlata, beemvejev, merčk....Folk je že bolan v glavo!
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
predraga je karta. Če je mel Čolič 25 bi ona lahko mela 20 ali manj.
Ker enostavno ni primerjave. Čolič je pel kok, 2h 20min? Tale Sekica bo pa najbrž samo 1h30min vriskala.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Pa sej v prvem postu v tej temi lepo piše:
Stojišče: 20 EUR
VIP sedišče 40 EUR (vključuje sedež v VIP loži in welcome drink)
VIP stojišče 30 EUR (vključuje stojišče v VIP loži in welcome drink)
smile-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Mah nevem od kje sem mel pol ceno 25eur. Mislim, da sem pred časom videl 25EUR na vstopnice.com.
No nima veze