še zajebavat se mi ne da več

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Jaz sem za vsak slučaj povečal za eno avtobusno postajo.
evil.gif

še neki, prjatu dolenc

tašča je lahko v istem stanovanju s tabo. sam scena presenečenja mora bit dost huda, pa maš večni mir v svojem rejonu.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
zajebi..taščo mamo kr v bajti.. da se prihrani na gorivu

Prjatu.

Ti še nisi slišal tistega, da mora bit tašča vsaj tako daleč doma, da ne more k tebi v copatah?

Še bolje je 7 avtobusnih postaj stran...

Se strinjam!
zmaga.gif

Odvisno od taščice.

Moja pride v copatama, pa še to komaj da kaj pride. Če pa že uleti pa prnese kakšno pito, burek, uštipce
tongue-1.gif
""ah, ne bom jaz vas motila" reče, ko jo povabim na kafe.

Ja ne rečem...obstajajo svetle izjeme. Res pa je, da je vse odvisno kako jih "vzgojiš" v štartu in kako si s partnerjem dogovorjen. So le od partnerja starši in če jih preveč ščiti, potem je tašča skoz na kavi. hahahaha
grin1.gif
 

muraena

Zelenc'
27. sep 2011
16
0
1
Dokler sma bla z mojim prjatla, smo se ful dobr zastople. Pol pa ko sma ratala par oz. ko sma se poročila je pa hudič zobe pokazu
evil.gif
...
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik muraena pravi:
Dokler sma bla z mojim prjatla, smo se ful dobr zastople. Pol pa ko sma ratala par oz. ko sma se poročila je pa hudič zobe pokazu
evil.gif
...

hehe, je mama zaščitla sineta a?
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Jaz sem za vsak slučaj povečal za eno avtobusno postajo.
evil.gif

še neki, prjatu dolenc

tašča je lahko v istem stanovanju s tabo. sam scena presenečenja mora bit dost huda, pa maš večni mir v svojem rejonu.

Bolš sprot štrik za vrat...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik softi pravi:
dolenc..lično te bom dal na ignoree

Ne boš. Ti bo preveč dolgčas.

Citat:
Uporabnik softi pravi:
poskušam se dokazat kot..dober hebac..ti pa direkt kol v rit..pa ne morem verjet.



1. Ujutru: Probudiš se, pogledaš na sat: 07.00, otspavaš još pet minuta, ponovo pogledaš na sat: 08.30!
2. Na poslu: Pogledaš na sat: 13.00, radiš dvadeset minuta, ponovo pogledaš na sat: 13.02!
3. Uveče: Kreneš da se seksaš, pogledaš na sat: 22.30, seksaš se sat vremena, ponovo pogledaš na sat: 22.40!!
evil.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
napaka..

3a. Uveče: Kreneš da radiš, pogledaš na sat: 22.30, radišse sat vremena, ponovo pogledaš na sat: 00.40!!
3b. mesečno jedanput uveče: Kreneš da se seksaš, pogledaš na sat: 22.30, seksaš se sat vremena, ponovo pogledaš na sat: 22.40!!