Sarajevo

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Kjerkoli v centru te bo koštalo vsaj 35-40€/noč, če pa se boš peljal v predmestjih pa dobiš za 15-25€ (oglasi so na kandrelabrih). Ko grem jaz službeno prespim ponavadi v "pansion Čobanija" - na ulici Čobanija (lastnik Helač Asim) je cca 4 min peš od centra, čist, pa prijazni so, sam zajtrk je enoličen ampak za par dni OK.
Za žur se pa pomatraj na "srbsko stran" imajo najboljše fešte.
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
No mi smo šli s kolegi točno pred enim letom v Sarajevo. Na barščaršijo smo prišli ob polnoči in potem lutali od hotela do hotela in dobili za 15€ na noč/osebo (dve dvopostelni sobi) v Baščaršiji. Tako da se očitno da tudi za manj. Se pa ne spomnem imela hotela
smile-1.gif
.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Sem bila v Sarajevu avgusta, pridem v center, parkiram vozilo in čez 5 minut me najde en slovenc in mi najde prenočišče za 16 EUR privat, čisto, blizu centra, peš greš čez most, avto garažiran, lastnica pa taprava sarajlija
smile-1.gif


No še mal slikc ....

center
še ena iz centra
mnjask
kafa


Pa srečno pot, majč
 

khakuam

Pripravnik
19. maj 2008
260
0
16
Lušno lušno, ampak mene bolj zanimajo luknje a la birtije, kafiči, taki pristni lokalni.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.129
63
48
123
Tam na Baščaršiji imaš dve zelo znani čevapđinici, imena sem žal pozabil. Obvezno pojdi v Sarajevsko pivaro v klet in spij nefiltrirano pivo, zraven lahko tudi ješ.