Sarajevo

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Še dober dni in krenem z desko na Jahorino. Dosedanja praksa je bila na Slavonski Brod, Doboj, Zenica, Sarajevo, Jahorina.

Sodobne igrače pa mi svetujejo pot čez Bosansko Gradiško, Banja Luko, Zenico, Sarajevo, Jahorina. Zanimajo me vaše izkušnje z drugo varianto? Se splača? Baje je bliže in ugodneje? Oz. naj raje malo dlje časa vztrajam po HR - avtocesti in potem navzdol?
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
A se nisi ti že enkrat poslovu?
grin1.gif
(joke)
Mislim, da je vseen jebeštrga, kje greš - po Bosni so vse ceste zrukane do amena. Jaz grem ponavadi po varianti 1. Upaj samo, da ne bo sneg padel.
Enkrat, takoj po vojni, sem šel celo prek Orašja, Tuzle, Olova v Sarajevo, in to februarja
bonk.gif
. Mislm, take avanture pa že dolg ne.).
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Gradiška je nabolj sfukan mejni prehod v Bosni, nimajo ločenega tovornega prometa od osebnega, sicer po novem sedaj če se vračaš preusmerjajo okoli mesta, zmer pregledajo, vsaj mene.

Cesta od meje do BL je dobra, pred BL imaš nekaj km bosanske avtoceste, proti koncu so sicer semaforji.
Hrvati so že dosadni, vedno popravljajo to svojo avtocesto, do Gradiške maš zihr 3x "radove na putu", prvi je že okoli Zagreba.

Jz sm se v nedeljo vrnil iz Banja Luke.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Sem se. Vmes so bila pogajanja z delodajalci, za katere moram priznati, da so bila kar uspešna. Nekaj sprememb in dopolnitev v kolektivni pogodbi (za panogo štromčijev), zamenjava enega člana v upravi, pa so me dobili nazaj.
aplauz.gif


Posebne pravice moram sicer še izpogajati. Za to bo pa bo še časa tako, da planiram še sklenit aneks, k osnovi pogodbi.
evil.gif


O.K. Hvala vsem skupaj. Torej ga pičim na prvo varianto, pa bo mir!