Samsung Wave 723 (OS Bada) - navigacija

I

Izbrisan uporabnik #488

Bada OS? to je kompatibilno z Androidom al so naredili svojo različico?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Predlog? Kaj boljšega od Google Maps?

Ne, sicer obstaja še Ndrive, ki pa je za druge modele Samsung Wave (s8500 recimo).

@Snecer
Bada OS so hruške (gnile) , Android OS so jabolka.
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Predlog? Kaj boljšega od Google Maps?

Ne, sicer obstaja še Ndrive, ki pa je za druge modele Samsung Wave (s8500 recimo).

@Snecer
Bada OS so hruške (gnile) , Android OS so jabolka.
smile-1.gif
Le kaj ima potem apple? Mogoče borovnice?
sprasujem se.gif


PS- Drugače pa za BADO obstaja route 66, N-drive, Sygic in neka ruska zadeva. Če malo poguglaš je vse razloženo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Govora je o dotičnem modelu SW 723. Če spraviš kaj o naštetega na ta telefon, potem na dan z besedo. Sem sem nedavno namenil skoraj cel vikend ravno za dosego tega cilja. Ni mi uspelo, pa nisem ravno laik na področju gps navigacij...toliko iz moje strani.

ps. ni mi pa jasno, kaj točno hočeš povedat z "borovnicami" v kontekstu vprašanja avtorja teme...
sprasujem se.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Če greš na samsungapps in izbereš tvoj telefon se pokaže N drive kot plačljiva aplikacija. Torej deluje tudi na tvojem telefonu. Sam sem ga pred pol leta snel iz Iranske trgovine, kjer je bil neko obdobje zastonj, a sedaj ni več. Ker mi stvar deluje sem že malo pozabil postopek. Poskusi kaj poguglat na badadownloads.com
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja saj, pokaže se, ampak je "zatemnjen", ker ni kompatibilen z modelom 732. Pač javi, da je samo za model Samsung Wave s8500/8530..). No potem sem tudi sam googlal in iskal, ter našel marsikaj a brez uspeha, da bi karkoli uspešno spravil na ta model. Če kdo najde rešitev, se še tudi jaz priporočam, kolega me še vedno čaka, da ga razsvetlim.
smile-1.gif
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Edina navigacija z offline zemljevidi, ki sem jo spravil na ta model je We-travel, vendar je razvoj opuščen. Po navodilih TU sem spravil na telefon tudi Ndrive Iran, ki je bil določeno obdobje Free, vendar nisem uspel nikakor namestiti Slovenije oz, katerekoli druge države.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Po moje je BADA operacijsi sitem kot Android, Symbian, Win... in ni odvisen od naprave, na kateri je nameščen. Sam (na S8500) imam tudi nameščen Iranski N-drive s slovenskim jezikom usmerjanja, slovenskim vmesnikom in slovenskimi mapami. Veliko informacij sem dobil tudi tu . Ko sem prešel iz Bada 1.2 na Bada 2.0 sem le preko telefona iz Samsungove trgovine prenesel Ndrive11 in mi je takoj začel delati enako, kot pri Bada 1.2, brez kakršni koli dodatnih nastavitev.

PS- se mi zdi, da N-drive deluje šele od Bada 1.2 naprej?!
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
V bistvu meni N-Drive deluje, tudi s slovenščino nima težav, edini problem je ker ne morem odkleniti mape za Slovenijo