Gmail obvestila

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ima še kdo težavo, da ne dobi push notification za gmail?
samsung s23 ultra. dobil celo nek updejt včeraj, ki ni nič popravil.
En dan se je nekdo odločil, da za gmail ne dobivam več obvestil.

Sem že obrnil google, nič ne pomaga. Nisem pa še probal odstranit update od appa, ker potem me izbriše ven, pa ne vem kaj vse to potegne za seboj.
vsa obvestila so na ON.
cache sem pobrisal
force stop app
ugasnil in nazaj vklopil sync in obvestila.
restartal telefon
app je izključen iz deep sleep in ima full pravice in baterijo v ozadju
nič novega nisem namestil.
...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Isto se meni dogaja. Predvidevam, da je kriv nek naslov v adblock listah. Moram si enkrat vzeti čas in preveriti. Ročna osvežitev seveda naloži vse maile.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Uporabljam NextDNS s custom adblock listami in na telefonu nastavljen DNS strežnik na NextDNS, da mi filtrira reklame in tracking. Posledično včasih kakšna zadeva ne deluje tako, kot bi morala. Kot pravim, moram preveriti ali deluje, če DNS postavim nazaj na operaterjevega.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
sam sem ene 2x uporabil vpn, pa sem razmišljal, če so me zaradi tega dali na kako blacklisto. ker duči vedo, kdaj se uporablja vpn. pa sem tudi gps ugasnil. ali pa na prenosniku, kjer ni gps-a.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
sam sem ene 2x uporabil vpn, pa sem razmišljal, če so me zaradi tega dali na kako blacklisto. ker duči vedo, kdaj se uporablja vpn. pa sem tudi gps ugasnil. ali pa na prenosniku, kjer ni gps-a.
VPN nima veze. Poskusi znova dodati račun in si pošlji mail, pa boš videl.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
sem 2x pobrisal gmail. Samo jaz nisem potreboval 5min, ampak 5 sekund. Za vsako, ko sem gmail odprl oz nazaj namestil sem imel že vse emaile not, nobenga gesla ni zahteval... Samo pokazal je seznam emailov in če se strinjam, pritisni OK...
Mi pa še vedno ne delajo obvestila...

Na kak način si ti pobrisal gmail?
jaz sem force stop, delte cache, delte data.
Enkrat sem dal disable (uninstall ne obstaja)
Enkrat pa delete update v google playu
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
5 minut za brisanje in ponovno vnašanje imen in gesel za 4 račune. Ne vem kako si ti brisal ampak jaz sem odstranjeval račune in ne aplikacije gmail.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
po izbrisu računov je boljše. ni pa kot je bilo. včasih pride obvestilo takoj. včaih pa šele, ko odklenem zaslon...