Samsung Note 9 in Bluetooth

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Hvala - bom še to probal in sporočim, če je to to. Sam mi ni jasno zakaj je pri drugih telefonih to delovalo pri Samsungu pa ne.

Včasih je pa dobro malo navodila pogledat :zardelalter:
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kitajci bolj obvladajo, kako "vdreti" v sistem, ne da bi ti vedel :) Sam hec!

Največkrat je verjetno res krivda v nekompatibilnosti, je toliko enih sistemov in updateov vsak dan, da pol včasih kje špila, drugje pač ne. Jaz sem imal žal ravno s Huawei BT težave in mi ni ratalo rešiti.

Še najbolj žalostno je, da ti na VW ne znajo pomagati, Samsung pomoč, je pa verjetno spet druga zgodba ... Kako že pravijo, pomagaj si sam, pa ti bo še un gor tudi.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Ne dela imam BR audio ampak ne dela - zdej sem tako deleč da v nastavitvah BT nimam več media audio knofa. Moram unpair in potem pair nazaj in dela dokler avta ne ugasnem. Za posrat!!!

Res ne bi rad telefona menjal po 1. mesecu že s Huaweiom sem se nasral zdej pa to sranje. To mi je ena funkcija, ki jo uporabljam skoz, ker spreko tega muziko v avtu poslušam. Slovenske radijske postaje so katastrofa - eno in isto drajsajo že 100 let. CDjev pa res ne bom pekel

Po mojem bom cel vikend v avtu sedel, dokler ne bom tega pogruntal.

NE gor imam še 8.1. oreo ali domačica neki tazga.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne dela imam BR audio ampak ne dela - zdej sem tako deleč da v nastavitvah BT nimam več media audio knofa. Moram unpair in potem pair nazaj in dela dokler avta ne ugasnem. Za posrat!!!

Res ne bi rad telefona menjal po 1. mesecu že s Huaweiom sem se nasral zdej pa to sranje.
Potem pa najboljš, da avto zamenjaš.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
HAHAHAHA ja to je tudi opcija :)

Že zdej sem šel z iPhona z muko (ker imam EON box doma) - zdej mi pa še muzika v avtu ne dela tako kot bi bilo treba. LUŠTN :cool:
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
WTF, znastvena fantastika :mad: Ker letnik avta pa imaš ? A imaš BT že integriran v radiu samem ali imaš BT enoto pod sovoznikovem sedežem ? Če drugo, lahko probaš še, da resetiraš BT enoto.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Avto je letnik 2014 - bom pogledal pod sedež.

Zdej sem ga že tolk zje.... da mi sploh več ne pokaže media audio, moram vsakič na novo narediti unpair/pair.

Sem se za hec doma vsedel v Cliota in dela kot bi moralo. Takoj poveže in deluje.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
2014 ima sigurno v samem avtu-radiu. Naj ti na servisu posodobijo na zadnjo verzijo firmwarea. 4 leta je danes kar veliko v času hitrih sprememb in se zgleda nekaj tepe med N9 in RNS 310. Upam, da zrihtaš.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Sej imam servis v kratkem in bom še to vprašal - samo se bojim, da je edina rešitev menjava telefona ali avta
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Da te malo potolažim jaz imam tudi težave s Pixel 2XL in svojim Citroen Berlingotom 2018 , ker ju ne morem spariti da bi deloval
na njem android auto.
Da je stvar še bolj apsurdna brez težav se poveže in deluje android auto s starim galaxy note 4, pa tudi stari iphone 6 lepo deluje preko carplaya na avtoradiju.
Na različnih forumih ima veliko ljudi enake težave, katere so se začele s posodobitvijo na 9.0, zato sem te tudi to vprašal če si ga updejtal.
Tudi sam se že igram z mislijo ali bi ga prodal ali ne zaradi omenjene težave.
Še bolj žalostno je to, da sta to oba izdelka katera je naredil google, ampak rek očitno še vedno drži da je kovačeva kobila ponavadi bosa.:(
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Velik korak naprej proti starejšem modelu, to mislim požiranje lukenj in lego na cesti, drugače se ne morejo poslovit od trde plastike na armaturi:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted in Seba81

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Tok je vse šare in čuda standardov na trgu, da je najbolje, da proizvajalci avtomobilov začnejo še z lansiranjem telefonov pod lastno BZ, optimizirano na svoje avtomobile. Lahko pa tudi vice versa !?

Vidim pa, da pri nakupu naslednjega avtomobila ne bom več prosil za testno vožnjo, ampak, da mi dajo urco časa, da stestiram kompatibilnost z mojimi gadgeti !
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Po mojem bom kar nazaj zamenjal na Huawei ali pa Pixel

Za vikend bom v avtu sedel in gruntal.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
No na servisu niso nič uredili (uradni servis) - bom moral kakšnega drugega majstra poiskati.

Drugače sem pa našel rešitev - zdej vem zakaj ima Samsung še vedno 3.5 mm jack da lahko muziko poslušam s kablom.:p