Samsung Galaxy S IV - izid

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Nič posebnega jst vem da ostajam na S3... v tem cajtu upam da pride kaj boljšega od S4..
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Se strinjam.

Da bi S3 za S4 menjal mi je brezveze. Itak bo vecino teh goodijev dobil tudi S3 s prihajajocimi updejti. Oblikovno mi pa noben ni vsec, ne S3 ne S4. Htc One mi je top, samo.. Kaj vem, HW wise je pa najbrz S4 pred njem.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.788
2.567
113
Čez 3 mesce ne bo noben imel več s3, isto sem bral pri s2 ko je s3 prišel
evil.gif


Čeprav se mi tudi meni dopade 920.
cry12bpy.gif
 

knike

Pripravnik
1. mar 2013
99
0
6
Toliko pompa.................. pa nič posebnega.................
HTC One je prva liga. Vsaj zame.
 

knike

Pripravnik
1. mar 2013
99
0
6
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Saj je blo tak bolano videt zunaj pred dvorano celo množico ljudi ki navdušeno ploska ob vsaki 'življenjsko pomembni' funkciji
bonk.gif

Škoda, da niso pokazali kako bo oseba, katera nosi očala z očmi upravljala telefon.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik knike pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Saj je blo tak bolano videt zunaj pred dvorano celo množico ljudi ki navdušeno ploska ob vsaki 'življenjsko pomembni' funkciji
bonk.gif

Škoda, da niso pokazali kako bo oseba, katera nosi očala z očmi upravljala telefon.

Zakaj pa ga ne bi mogla? Kolikor vem tisto zaznava oči, pa dvomim, da so pri Samsungu toliko neumni, da ne bi sprobali tudi na ljudeh, ki imajo očala tiste funkcije.
 

knike

Pripravnik
1. mar 2013
99
0
6
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik knike pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Saj je blo tak bolano videt zunaj pred dvorano celo množico ljudi ki navdušeno ploska ob vsaki 'življenjsko pomembni' funkciji
bonk.gif

Škoda, da niso pokazali kako bo oseba, katera nosi očala z očmi upravljala telefon.

Zakaj pa ga ne bi mogla? Kolikor vem tisto zaznava oči, pa dvomim, da so pri Samsungu toliko neumni, da ne bi sprobali tudi na ljudeh, ki imajo očala tiste funkcije.

Močno dvomim, da bo to šlo, saj se tudi drugi isto sprašujejo, kako bo to delovalo pri ljudeh, kateri nosijo očala.
Sicer pa, pustmo se preseneiti, saj bo telefon kmalu zunaj, in bo sprobano tudi to.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Dodatna oprema (extra za dokupit) zmaga. Naj je OSEBNA TEHTNICA
bonk.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.360
969
113
Titograd
Smart stay bi bil tapravi, če bi deloval tudi v temi. Tako pa nekega napredka ravno ni. Senzor za vlago..... čuje se ql, ne vem pa kje bi ga uporabil. Brezžično polnjenje je ql, LTE pa še itak ni v komercialni uporabi. Če je večji bo tudi problem z eno roko delati na njem, zdaj še gre.

Ostajam na S3 do konca leta, potem pa bomo videli
smile-1.gif
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Pa saj glede na to, da se letno menjavajo telefoni, dvomim, da je smisel, da se gre vsako leto na novo verzijo.
Marsikdo, ki je ime S je preskočil S2 in šel na S3, enako bo prehod zdaj iz S2 na S4. Ker vmesno, kot je zgoraj omenjeno itak z softwarom dodajo, je pisalo na gsm areni da bo S3 dobil večino funkcij, enako je bilo pri S2 z JB posodobitvijo.
 

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
saj prav zanimivo...na phone arena, sprasujejo za kaksen telefon bi se odlocli v tem trenutku, ob splavitvi S4...glasovalo je cca. 20.000 ljudi...in od tega bi se jih 40% odloclo za lumio 920, 32% za xperia z....s4 na 4 mestu z HTC one z 10%...

veliko privrzencev, je resnicno razocaranih, glede na to kar smo videli vceraj...sploh ob omembi da pride prevetrena s3, in paket posodobitve na vse s3 naprave, kar je pac mogoce iz sw stalisca...mislim da se s4 ne bo prodajala tako za med kot se je s3...