Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Seveda ne, ker še kar nisem uspel prebrati navodil kako se to naredi
d055.gif


Torej, po pogovoru s strokovnjaki za podporo uporabnikom sem 99,9% zadeve izgubil. Edina možnost je le ta, da so se prenesle v Kies ... samo kako to preveriti je spet vprašanje ...
uf-1.gif


Bom probal pregledati v kompu, ko se zvečer vrnem iz službe, telefona pa ne priklapljam več na Kies, vsaj dokler ne naredim backupa ... fotke imam tako ali tako na sd kartici, stike tudi, jih pa mislim še skopirati v MRokovnik ... al kaj je že tista zadeva.

Če imaš gmail, se s telefonom prijaviš v googlov račun, pa se ti stiki avtomatsko sinhronizirajo. Tudi v nastavitvah koledarja ti ponudi možnost, da se ti sinhronizira z googlovim koledarjem, SGS 3 ti pa tudi ponudi možnost 50GB dropboxa in avtomatski prenos slik v dropbox. Potem pa potrebuješ samo še program SMS backup+, ki ti avtomatsko backupira SMS-e in zgodovino klicev v googla.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
@Narodnjak
Preberi si tole in po navodilih opravi "Get started" naloge, pa dobiš +48GB za dve leti
smile-1.gif

DropBoxa nisem uporabljal že kako leto in tudi na S3 ga še nisem zalaufal , pa sem, ko sem bral vaše poste, za štos kliknil na naslov https://www.dropbox.com/gs in tam našel napisano:
_________________
You've earned 48 GB!
You can now store up to 53.25 GB of stuff in your Dropbox.
_________________
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Čakam da pride telefon nazaj, trenutno je v Nemčiji glede na sledenje pošiljke, da dobim dokument od UK servisa potem pa o dogajanju pri nas obvestim Samsung EU, Samsung Slo... da jim povem da se pri nas delajo norce iz strank pa naj se oni s tem ukvarjajo
wink-1.gif

Pa glej da jih res obvestis, ker so na ramu res totalna goveda. A tezil ti pa na UK servisu niso nic da daj na servis najblizjemu servisu?
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Kaj bi težili, saj jim verjetno denar ne smrdi kot našim. Samsung garancijska popravila redno placuje.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ne boj se, bojo dobil lep mail na RAM 2
wink-1.gif


Tut vprašali me niso zakaj bi rad k njim poslal in ne k našim. Samo rekli so da ni problema, naj počakam na referenčno št. predno aparat pošljem in to je to
smile-1.gif


Drugače pa vse skupaj poteka tako:

-pokličeš in poveš da bi rad dal telefon na servis, vprašajo te za tvoj mail
-dobiš mail v katerega moraš izpolniti vse zahtevane postavke (Ime, Naslov, IMEI, serijska št. aparata, opis napake) in jim ga poslati nazaj
-dobiš odgovor na poslani mail v katerem dobiš referenčno št. in njihov naslov
-referenco napišeš na listek in jo daš v paket, napišeš pa jo tudi na sam paket
-stanje aparata preveriš preko telefona ali maila, samo poveš za katero referenčno št. se gre
-ko je popravljen dobiš mail da jih pokliči na določeno št. da poveš številko kreditne za plačilo 10 funtov povratne poštnine
-če želiš ti dajo še tracking number ko je telefon poslan
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Čakam da pride telefon nazaj, trenutno je v Nemčiji glede na sledenje pošiljke, da dobim dokument od UK servisa potem pa o dogajanju pri nas obvestim Samsung EU, Samsung Slo... da jim povem da se pri nas delajo norce iz strank pa naj se oni s tem ukvarjajo
wink-1.gif

Pa glej da jih res obvestis, ker so na ramu res totalna goveda. A tezil ti pa na UK servisu niso nic da daj na servis najblizjemu servisu?

A tako so se poslabšali??
shocked-1.gif

Jaz tri leta in pol nazaj, ko mi telefon ni deloval prav (v galeriji je bilo nekaj noter, kar se ni dalo zbrisat, torej SW napaka), so mi telefon kar celoten menjali, brez nobenih komplikacij ne nič.
Ko sem nesel slušalke na popravilo so mi jih menjali brez nobenega problema.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Zgleda. Sej s februarjem štarta še eden pooblaščeni servis Samsung mobilnih telefonov v Sloveniji
wink-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Zgleda. Sej s februarjem štarta še eden pooblaščeni servis Samsung mobilnih telefonov v Sloveniji
wink-1.gif

Maš kaj bolj konkretne podatke.
confused-1.gif

Men tud ni več na RAM2 hodit
uf-1.gif
 

samotar

Zelenc'
12. avg 2008
11
0
1
Imaš veliko sreče, ker si takoj poslal gsm na servis v UK. Jaz slovenec pa preko mobitelovega posrednika pošljem na ram2. Napaka mojega s3 je, da se ni mogel registrirat v omrežje. Seveda na ram2 gsm odprejo in takoj telefon polit strošek popravila 240 eurov in garancija zavrnjena. Telefon dobim nazaj ga pri posredniku odpremo in ugotavljamo kje je gsm polit. Po temeljitem pregledu najdemo sledi na robu matične kot da bil prah oz ajde po njihov posušena tekočina. Telefon nošen vedno v srajčki na zaslonu folija. Vse to ti ne pomaga nič, ker pri nam iščejo politost samo, da ne popravijo v garanciji. Ker prej tvojega posta nisem zasledil sem gsm dal popravit na drug servis v slo. Predviden strošek cca 150 eurov. Jebiga zanima me kako ljudje v aziji uveljavjajo garancijo oz v skandinavskih deželah.
Torej moja lekcija karkoli se ti pokvari pošlji v tujino saj imaš večjo možnost, da ti popravijo pod garancijo.
lp
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Imaš veliko sreče, ker si takoj poslal gsm na servis v UK. Jaz slovenec pa preko mobitelovega posrednika pošljem na ram2. Napaka mojega s3 je, da se ni mogel registrirat v omrežje. Seveda na ram2 gsm odprejo in takoj telefon polit strošek popravila 240 eurov in garancija zavrnjena. Telefon dobim nazaj ga pri posredniku odpremo in ugotavljamo kje je gsm polit. Po temeljitem pregledu najdemo sledi na robu matične kot da bil prah oz ajde po njihov posušena tekočina. Telefon nošen vedno v srajčki na zaslonu folija. Vse to ti ne pomaga nič, ker pri nam iščejo politost samo, da ne popravijo v garanciji. Ker prej tvojega posta nisem zasledil sem gsm dal popravit na drug servis v slo. Predviden strošek cca 150 eurov. Jebiga zanima me kako ljudje v aziji uveljavjajo garancijo oz v skandinavskih deželah.
Torej moja lekcija karkoli se ti pokvari pošlji v tujino saj imaš večjo možnost, da ti popravijo pod garancijo.
lp

Škoda da si že dal drugam na servis. Jaz ne dam nobenemu niti centa, dokler ima moj telefon garancijo in vem da napake nisem povzročil jaz.
 

samotar

Zelenc'
12. avg 2008
11
0
1
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Imaš veliko sreče, ker si takoj poslal gsm na servis v UK. Jaz slovenec pa preko mobitelovega posrednika pošljem na ram2. Napaka mojega s3 je, da se ni mogel registrirat v omrežje. Seveda na ram2 gsm odprejo in takoj telefon polit strošek popravila 240 eurov in garancija zavrnjena. Telefon dobim nazaj ga pri posredniku odpremo in ugotavljamo kje je gsm polit. Po temeljitem pregledu najdemo sledi na robu matične kot da bil prah oz ajde po njihov posušena tekočina. Telefon nošen vedno v srajčki na zaslonu folija. Vse to ti ne pomaga nič, ker pri nam iščejo politost samo, da ne popravijo v garanciji. Ker prej tvojega posta nisem zasledil sem gsm dal popravit na drug servis v slo. Predviden strošek cca 150 eurov. Jebiga zanima me kako ljudje v aziji uveljavjajo garancijo oz v skandinavskih deželah.
Torej moja lekcija karkoli se ti pokvari pošlji v tujino saj imaš večjo možnost, da ti popravijo pod garancijo.
lp

Škoda da si že dal drugam na servis. Jaz ne dam nobenemu niti centa, dokler ima moj telefon garancijo in vem da napake nisem povzročil jaz.

Imam možnost, da vzamem s3 iz drugega servisa. Zato potrebujem tvojo številko od uk servisa. Na drugem servisu v sloveniji katerega link si podal pa se nihče ne oglasi.
lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.