Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Meni nič ne dobi... nisem pa ziher, da sem ga poštimal od zadnjega roota
rolleyes-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Vaša naprava je bila spremenjena. Posodobitve programske opreme niso na voljo...
Glede na tvoj komentar ne bo nič,če se ti je spremenil CSC v recoveryju,ne bo nič z posodobitvijo preko OTA
Rešitev bo preko Odina.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Sedaj mi samo vrti, ko dam updajt (dokler ne prekinem). Prej dokler ni bil poštman, mi je pa napisalo tisto od spremembe programske.... bla bla. Ko je bil pa original, mi je pa napisalo da je že posodobljen na zadnjo verzijo.

No dobro, ko bo prvi napisal tu gor da mu ga je updajtalo bom že vedel da moram pa prek kies-a posodobit, če ne bo delalo.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Jst sem rom posebaj prenesel.

Sedaj ko sem pa kies instaliral, mi je začel pa še on prenašat
bonk.gif


Lahko kako vsilim, že prenešena verzijo ali pozabim vse skupaj in grem na pivo, pa da še enkrat kies prenese.

Edit: šel na pivo
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
No updajtalo je
smile-1.gif


Sedaj je edini problem, da kar sem imel na telefonovemu spominu ni več. Plac je pa še zmeraj zaseden
confused-1.gif


Kot da bi mi 10+gb prostora izginilo na telefonu
bonk.gif


screenshot2013-11-08-22-.png
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa si ti siguren,da si odrootal telefon in ga prej povrnil na stock?Si po tem kdaj telefon povrnil na tovarniške nastavitve?
To ni stock meni.Čudno,da ti je potem sploh posodabljalo preko Kiesa?Tale Kies dela samo sranje.Vedno so samo problemi posebej,če imaš inštalirano skupaj z Odinom.Čimprej se znebi tega Kiesa in ga odstrani iz PCja.
Drugič moraš malo bolj natančno opisat kaj in kako si delal updejt,ker prej si pisal,da si nekaj prenašal že od nekje drugje rom?
Resetiraj telefon,baterijo odstrani za par sekund,če ne bo bolje pa factory reset,toda potem boš sigurno izgubil vse,kar si imel na telefonu.Drugače pa še enkrat preko Odina naloži isti rom,toda prej odstrani Kies iz PCja.In zapomni si vedno delaj samo eno stvar z enim programom,če fleshaš z Odinom potem tistih pet minut pusti vse ostalo pri miru.
P.S.
Kolk pivov si pa popil?
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Samo preko Kies-a sem updajtal in to je bilo to.

Zdaj sem naredu še hard reset... bomo vidli.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Po hard resetu imam pa 0 skoraj, na internem spominu.

Pitaj boga, se je bil zadnji updajt tole
grin1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kaj si pa naložil po tem,ko si ga odrootal,pa že nisi imel naloženega zadnjega updejta in nisi naredil Factory reset?Ali imaš sedaj sploh naložen 4.3?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Programi so mi ostali od prej.

To zgoraj je prtscreen od ez explolerja, naloženega sem imel že zgoraj 4.3. Samo zgleda, da mi je spomin nekaj pobrkljalo.

Zdaj po hardresetu je pa normalno, vse. Samo par giga mp3-jev moram prenest nazaj na spomin in to bo to.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Men se občutno hitrej prazni.

Na wi-fi mi piše, da zdrži 16ur.
crazy1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.