Samo da razložim en primer,...

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Citat:
Uporabnik o0o0ki pravi:
Jst mam do moje cca 185km pa nama gre fajn tako kot se zagre
tongue-1.gif

Res da se vožnja vleče in vleče, ampak je pa pol bl luštn k sm pr njej
evil.gif

Ja pri nekaterih to prav odlično funkcionira, manj se vidta, rajš se mata
aplauz.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst pa iz izkušenj pravim, da pri meni se razdalja ne obnese. Bilo pri bivšemu 83 km od bajte do bajte, pa se je sčasoma poznal, da postaja to mučno.

Je pa ironija, takrat, ko sva končala, sem reka, da naslednji pa ne bo več kot 50 km od mene stran in voila, dragi ima od svoje bajte do moje bajte 49 km po AC
hysterical-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
A pol so tvoji posti v tem delu samo golo blefiranje ?
Ne me tako hudo razočarat no!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik pikica pravi:
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
No, pri meni je en cajt prov lepo delovalo. Nakar že tudi to ni več pomagalo
smile-1.gif

kako extra razdaljo treba probat
smile-1.gif

Bivši sodelavec in zdajšen prijatel ima razliko Peru-Budimpešta.

So jima zjebali nekaj okoli papirjev, sta dobla ločene ladje, se nebosta vidla leto pa pol, tak da ne tu jokat
83km in podobne.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ma vsi ste znorel lol ...

Js bi sam povedala da glede bejbinega "ljubosumja" ne more bit noben zazihr da je res ljubosumna, čeprav okej, pri smrkljah nikoli ne veš. Js če kdaj o keri rečem kej glede videza, je to enostavno zato ker sem to opazila. Čeprav hm. Da ma nerazvite joške lih ne bi rekla no, ker valda če je stara 18 pa še če ma bolj suho telo po naravi da ne more met... Pač ljudje smo različni ne. Bi pa sigurno probala najt kej pozitivnega naprimer da ma lepe lase, aja ups to je že off topic.
Ja pyzda, nevem??? Druga varianta je sam ena pol, da je IN-LOVE vate al je pa pač bolestno ljubosumna na to tvojo Nino (btw a je Nina R.? Če je, jo poznam prek enga foruma...) ker je mogoče ona pujsa?

Js vem da sm šla svoji ex best frendici na k*** ko sva se začela kapirat z njenim ex-tipom, pa mu je še zmer rekla da sm luštna čeprou je neki čutila do njega in še zmer čut ker vem... Ergo... Pojma nimam.