Ryanair

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Pozdravljeni
Si bom sposodil temo....je kdo ze nesel foto stativ med osebno prtljago na letalo?
Hvala
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Prvic letim z ryanairom...kaj po rezervaciji kart na njihovi spletni strani, sam sprintam prejeti mejl in se z dokumenti prikazem na njihovem okencu?

hvala
 

matjazy

Fizikalc
3. jan 2008
199
106
43
Največ 7 dni pred letom narediš online checkin na njihvo strani, tisto sprintaš in to je to.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Lahko pa si potegneš na telefon app pa ti še printat ni treba, ampak kar na telefon naložiš boardingpass in ti ga samo poskenira na gatu.
Zastonj online čheck-in lahko narediš kot je bilo rečeno med 7dni in 2 uri pred poletom. Zavedaj se, da je za let nazaj enako. Torej ne moreš ga checkirat zdaj ampak šele sedem dni ali manj pred poletom nazaj.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik alpek pravi:
Lahko pa si potegneš na telefon app pa ti še printat ni treba, ampak kar na telefon naložiš boardingpass in ti ga samo poskenira na gatu.
Zastonj online čheck-in lahko narediš kot je bilo rečeno med 7dni in 2 uri pred poletom. Zavedaj se, da je za let nazaj enako. Torej ne moreš ga checkirat zdaj ampak šele sedem dni ali manj pred poletom nazaj.
Zdravo
A res lahko kar z APP-om prideš na letališče? Kako pa narediš, če si rezerviral npr. dve karti?
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Ja seveda.
Prejšnji vikend v vrsti na boarding gatu v Trstu je po moji oceni 2/3 folka imelo boardingpass na telefonu. Ni problema glede števila kart. ČE gre za isti let in isti nakup itak narediš tudi skupni checkin in potem si naložiš boarding passe na telefon. Jaz sem jih imel za štiri osebe. Za IOS si ga lahko preneseš kar v Wallet.
Govorim za Ryanair, najbrž pa je tudi pri drugih družbah podobno.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
ČE gre za isti let in isti nakup itak narediš tudi skupni checkin in potem si naložiš boarding passe na telefon. Jaz sem jih imel za štiri osebe. Za IOS si ga lahko preneseš kar v Wallet.
Hvala za info. Zelo uporabno zame, ker sem že imel probleme s čekiranjem, če je potovanje trajalo dalj kot 7 dni.
Torej če narediš checkin za več oseb...a potem se vsi s tvojim telefonom registrirajo ?? Malo neprijetno če je gužva in se porazgubite v gužvi?
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Ja lahko se vsi registrirajo s tvojim telefonom, ali pa jim daš podatke o letu, si prenesejo aplikacijo ter vse boardingpasse, pokažejo pa samo svojega.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Hvala. Naslednjič sprobam
cool-1.gif
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Pazi kam letis, ena letalisca tega ne podpirajo.

https://www.ryanair.com/gb/en/...ng-pass-service

Q: Does Ryanair have a mobile boarding pass service?
A: Yes. We accept mobile boarding passes on flights from the majority of airports on our network.
However unfortunately some airports cannot accept mobile boarding passes yet, these airports are:

Agadir 

Essaouira

Fez

Nador

Oujda

Marrakesh

Rabat 

Tangier 

Zaragoza 

Alghero

Kefalonia

Volos

Customers traveling from these airports must check in online and print out a paperboarding pass for their flight(s).