Ryanair-problem

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Živijo.

Problem imam ker sem naredil online check in in mi je sprintalo karte samo za let iz Milana na Ibizo, za nazaj iz Ibice v Milano pa ne... Na Ibizo letimo 21.7 nazaj pa 28.7. Je možno da ko bom dal reprint karte naslesdnji teden da mi bo izpisalo karto tudi za let nazaj (Piše da se lahko naredi online check in 15 dni pred letom-sumim da zato mogoče ni sprintalo kart za nazaj). Na ryanair ne najdem nobenega maila, da bi lahko vprašal...
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Koliko dni prej si pa printal, ker meni do sedaj je tudi vedno takoj sprintalo...samo nisem imel še tak primer, da bi bil let tje do 15 dni nazaj pa več kot 15 dni od online check ina...
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Ne zdaj so spremenili par mesecev nazaj in je samo še online check in...če nimaš karte plačaš 40 eur (tako sem nekje prebral na njihovi strani), prijatelj je moral dati celo 48 da so mu jo sprintali na letališču.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Zdaj sem dobil to napisano na njihovi strani:

Can I check-in at the airport?

Airport check-in is only available if your flights were booked before the 20th May 2009

Only passengers who booked their flights before the 20th May 2009 and selected to use airport check-in are eligible to use this service. For these passengers, the airport check-In desks close strictly 40 minutes prior to the scheduled flight departure time. If checking in baggage we recommend that you arrive at the airport two hours prior to scheduled flight departure. Please note airport check-in will not be available to any passenger travelling after the 1st October 2009.

Glede na to da sem rezerviral pred 20.5. in plačal za airport check in ne bi smelo biti problemov...mi je pa vseeno čudno, da je na online check in sprintalo karto samo za en let...bom poizkusil čez 2 dni če bo prikazalo vse karte.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Čekiran sem, ker ko greš na check in je napisalo obe smeri, pa tudi ne pusti ponovno narediti check in-pusti samo reprint...bom sporočil čez 2 dni ko bo 15 dni do leta nazaj, če je delo še karte za nazaj
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
To da je napisalo obe smeri, je vseeno. Čekiran si le tja. Na check-in pa se zdaj ne moreš prijavit, ker si za tja že čekiran, nazaj pa se še ne moreš. Vsaj logika tako pravi.
Možnost 2 je, da si čekiran v obe smeri, pa tadruge še sprintat ne moreš, ampak v to ne verjamem, ker ne poznam nobenega sistema, ki bi delal tako.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Evo, danes rešil problem...sem šel še 1x na online check in in mi je dalo opciji:

Check in for Return Flight in
Reprint for Outbound Flight

tako da sedaj imam sprintane vse karte.

Lp
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
52
Ljubljana
Sem imel podoben problem ko sem šel v Rim.
Čekiral sem se 14 dni pred odhodom dol sem bil 5 dni.
Da nimam povratnih kart sem se zavedal šele na letališču za dol.
To pa zato ker bi se moral čekirati 9 dni pred odhodom.
Čekiraš se lahko 14 dni prej (ali koliko je že) se pravi 9 +5 je 14.
Malo je bila panika...ampak sem potem v hotelu šel na internet in sprintal povratno karto.