Rusija z avtom

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
če par videov tukaj pogledaš https://www.youtube.com/user/7CarCrashCompilation/videos
potem Rusija NO GO Z AVTOM!!!


malo prevec gledas tote filme po yutyubu
mislim da se ti Slovenije nisi prevozil, ker te je strah na cesti
delal po Rusiji vozili se po Rusiji in to z nasimi avti pa smo se vsi zdravi in vredi , tudi avti.
ni delaj panike

pozdrav.gif
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Wow, pica bageta, pa se kecap je gor!

Tole pa moram probat.

A kdo ve, a majo to samo na Poljskem ali tudi kje blizje?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
2013 sem šel gor in se mi ni dalo ukvarjat z Rusko birokracijo. Za pridobitev vize bi moral imeti vaučar v ruskem hotelu in potrjeno načrtovano pot iz ambasade. Če zaideš si v prekršku. Tako je bilo takrat. Za v Kaliningrad oblast je isto + pol oblasti je vojska in je treba biti bolj previden s kakšnim de-tourom
nahrung002.gif


Sem pa pred leti poslal e-mail na rusko ambasado v Ljubljani in so mi takoj odgovorili. ambrus.slo@siol.net je pa njihov e-mail.

Drugače pa imaš na AMZS zelo lepo za vsako državo opisane zahtevane dokumente in druga pravila igre. Primer za Rusijo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Citat:
Migracijsko karto lahko dobite tudi v letalih letalske družbe Aeroflot in Adria Airways in na mejnih prehodih v Rusko federacijo. Migracijsko karto se skupaj s potnim listom in veljavnim vizumom odda na mejni kontroli ob vstopu v Rusko federacijo. Mejni organ vrne žigosan izstopni talon migracijske karte s katerim mora v roku treh dni po prihodu v Rusko federacijo na pristojnem organu prijaviti svoje prebivališče. Izstopni talon mora tujec hraniti ves čas svojega bivanja v Ruski federaciji in ga ob izstopu izročiti organu mejne kontrole.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Zdaj sem pa zmeden...snecer pravi da ni posebnosti pri prehodu meje....valhalla pravi ravno obratno, da je zakomplicirano. Se bom pozanimal na ruski embasadi kako in kaj. Itak pa bi bil v Rusiji vsega skupaj 2x po 2 dni...kolkor rabim za easy tranzit in ogled kar me zanima.

LP
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ne ni zakomplicirano pomojem, samo malo dodatnih sitnosti je za uredit. Na AMZS lepo piše in se je samo za prepričat, da nimaš dodatnih sitnosti. Rusija je le še teksas, še danes.