Rusi v Siriji

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Če bi ga z ameriško bi američani 2 x zaslužili. Najprej bi morali kupit nov Abrams pa še novo raketo
wink-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.745
5.885
113
Dokler bodo Eu države pod ZDA vojaško okupacijo, ne bo drugače.
Eu marionete delajo tako, kot ZDA hočejo.

Dobrodošel v lutkovnem gledališču.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Ma tele pizde evropske in natovske nas nekaj hujskamo mi navadni ljudje pa tiho kot ovce. Ce bo zaropotalo bodo nas prve v jarke posiljali.

Jaz bi kvečjemu tistega ki bi me hotel v jarke poslal, poslal tja in zagrebel.
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.874
107
63
štajerska
saj to se rusi malce hecajo . malce drezajo v nato, da jezijo amere in njihove ritoliznike, da vidijo kako se bo katera država odzvala. imajo oni dovolj goriva, da lahko plujejejo. drugače pa bodo jadra razpeli
wink-1.gif

v Eu obstajajo tudi take države, ki tako lezejo v rit amerom, da raje izničijo že dogovorjene posle z eu podjetji in gredo sklepati posle z usa podjetji ( gre za nekaj miliardne vojaške posle , za eu delavce itd)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.975
4.261
113
Citat:
Ma tele pizde evropske in natovske nas nekaj hujskamo mi navadni ljudje pa tiho kot ovce. Ce bo zaropotalo bodo nas prve v jarke posiljali

Take razvajene nostalgične rorčke prizemljiš z rusko plačo in mu vzameš ajfonček ali kaka druga korejska jajca..
In se konča pri cuzanju prsta. Potem pa pozabi na nostalgijo.

Kr se tiče ovc, pa pejt ven in protestirej, skači... kdo ti brani. Al pa v službi par tabletk pojej, da se boš umiril...
Bi vam mogl net blokirat, da se nebi samo praskal in gruntal po ameriških plačah..

Tam se rusofilozofiranje takoj konča....
Glede jarka pa tkole, druzga kot za zvalit notr nisi....

Naj jači za tipkovnico to pa ja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

a ni zadnjič "padel" dol en A10 v Siriji? so ga rjuharji sklatli

neka tišina je okol tega
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.986
1.434
113
https://www.rt.com/op-edge/364456-clinton-war-russia-trump/

"The national debt of Russia is only 17.7 percent of GDP; for the US it is a whopping 104.17 percent of GDP, or $19.2 trillion. Russia in 2015 had a trade surplus of $150 billion, while the US had a trade deficit of $531.5 billion. The current account surplus of Russia was 5.1 percent of GDP, or 65.8 billion, while the US ran a current account deficit of 484.1 billion, or 2.7 percent of GDP."