Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... mimo grede.... jest sem gledal ČB pred desetletji v barvah brez onega filtra. Kako? Stvar nijanse ČB in pretvorba v barve v možganih-psihološki trik (prevezava v možganih ala samohipnoza -saj barve ne nastajajo v očeh!) ... Pomislite samo, da se kdaj spomnite, da ste kaj sanjali med spanjem "živo" kaj v 3D in prost.zvoku.... Pa oči so bile zaprte! Torej je vse v možganih :zmaga: ... neverjetno a ne? ... meantime pa ...
https://www.vecer.com/slovenija/gen...a-razresitev-manice-janezic-ambrozic-10245349
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.069
113
... mimo grede.... jest sem gledal ČB pred desetletji v barvah brez onega filtra. Kako? Stvar nijanse ČB in pretvorba v barve v možganih-psihološki trik (prevezava v možganih ala samohipnoza -saj barve ne nastajajo v očeh!) ... Pomislite samo, da se kdaj spomnite, da ste kaj sanjali med spanjem "živo" kaj v 3D in prost.zvoku.... Pa oči so bile zaprte! Torej je vse v možganih :zmaga: ... neverjetno a ne? ... meantime pa ...
https://www.vecer.com/slovenija/gen...a-razresitev-manice-janezic-ambrozic-10245349
1623840154715.png


Stari.. ti ga pohaš, a ne :p
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pomojem je nekoč tud kej druzga... :D

Tm vrjamem da se pol ni sam z televizijo pogovarju....ampak da, se je tud televizija znjim nazaj menla :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ko so zaprli Milka Noviča, je vsaka novica govorila o tem, da je član SDS. V primeru tega psihopata, velja medijski embargo na poročanje o tem, da je kandidiral na listi Združene Levice, potem, ko je že enega človeka zaradi ljubosumja zaklal.

 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Končno en manj pristranski prispevek RTV. Pohvalno.


Zanimiv citat...

"To se je po njenih besedah pokazalo tudi na lanski proslavi, ko je bilo "mesto dobesedno preklano" med ljudsko množico in politiki (medklic voditeljice, da je šlo za epidemijo, je Fajonova ignorirala)."

... in komentarji spodaj...
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Razklan? Kako razklan? To je misljeno razdvojen? A razklan se lepse slisi, pa to?

Meni se nic ne zdi, da bi narod bil razklan, zakaj to? Vedno so bili eni in drugi, le v jugoslaviji smo bli vsi za eno stran, zdaj pa je naenkrat narod razklan, ker mu je uspelo zacet razmisljat, bravo res.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Razklana je RTV, ki niti vseh liderjev opozicijski strank, ni sposobna v oddajo postavit. Aja Zmago pove kar je res in ne palamudi.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Sem najprej gledal pogovor s predsednikom.
Več ali manj ok, razen pri STA je en malčk zašmelcalo.
JJ je odličen manipulator, najprej prekine Berganta, da naj je ne postavlja sodb kaj je nezakonito in kaj ni, čez dve minuti je sam postavljal trditve o nezakonitosti .... o_O
Pogovor z opozicijskimi voditelji sem nehal gledat po 5 minutah.
Predrkavanje za klasičnih 5% glasov na volitvah. Če bi tile (k)lukci radi kaj storili, naj združijo stranke in grejo na volitve. Samo potem bo pa odstotek glasov že tako visok, da bodo dejansko odgovorni za rezultate svojega (ne)dela. Torej se to ne bo zgodilo.
Edit: Zmago paše v kategorijo 3% glasov, to počne že 30 let, še nikoli ni ničesar naredil (razen kradel po cerkvah), je pa vrhunski mešalec dreka, to pa.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sem si celo IJJ vs Bergant zavrtel nazaj in "pozorno" pregledal. Kot pravi Romzi korektno do STA (da mora vedno v prvem stavku omenit, da ima nižjo plačo kot Veselinovič, je pa res bolano! - no tokrat je omeniv plačo v povezavi s Pahorjem, mogoče pa si je vlada dvignila plače na nivo STA!?) in po moje Bergantove provokacije o njegovem predsedništvu ob 45 obletnici osamosvojitve.

Onih burekov nisem gledal, sivec je rekel da ne bo hodil nikamor dokler se ne sestane s 5 prijateljev, Zmago pa ni opozicija in spada ob bok Matejčku in Zdravkecu - nima kaj pisnit, drobtine pobirat pa tiho bit!

Pa še moje mnenje o STA: talec dveh napihnjenih egotov - Urbanije in Veselinoviča. Če bi Veselinovič bil za kaj, bi odstopil in potem do spodnjih gat tožil Urbanijo in IJJ osebno + državo, pa naj sodstvo odloči.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
STA bi naj pustili na miru, ker ima samo sranje z njimi, komediant je nastavil svoj NS, ki se ga ne more kar "odpustit" in ker mora le-ta vse potrdit, noben nikamor ne pride...razen v evropske medije...neumnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fonzl in McGiver