Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Pokojni Meško o Veselinoviču, ki je ob nastopu funkcije prav tako zahteval podrobne podatke o izplačilih.

 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Zanimivo ne...
Ful zanimivo ja, ajnštajna vredna ugotovitev, da se (razen trem preostalim pacientom na vsako četrto luno) vsakemu zdi bolj smiselno ugasnit vse skupaj kot pa dajat kontro alter greznici. Ker edini učinek je da je človek usran. In da je nafutral trolovje.

Ne, sej, drugače prav svaka čast da se imaš pa ob tem še za blazno pametnega ker ti nihče več ne kontrira. Cela zmaga. Samo na tablete za pritisk ne pozabit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77
In povedat si s tem umotvorom hotel kaj tocno?


jelči dost pove s takimi posti... v prvi vrsti da je alter sralnica, greznica itd...da bolj ko jo userjemo bolj smo veseli, večji doprinos imamo...hkrati pa pozablja da kljub vsemu dreku ki mu vsaj iz tekstov zlo smrdi, z velikim veseljem prga po njem, ker ga praktično pozna v detalje in hkrati vsakmour pove kaj in koliko je nasral
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Mogoče je bil pa v prejšnjem življenju.................. :D
images
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
jelči dost pove s takimi posti... v prvi vrsti da je alter sralnica, greznica itd...da bolj ko jo userjemo bolj smo veseli, večji doprinos imamo...hkrati pa pozablja da kljub vsemu dreku ki mu vsaj iz tekstov zlo smrdi, z velikim veseljem prga po njem, ker ga praktično pozna v detalje in hkrati vsakmour pove kaj in koliko je nasral
Jellči ima že od nekdaj piko na mene. Očitno živima na nasprotnih bregovih reke....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Sedaj bodi pa spraven ali po krščansko: nastavi še drugo lice!
Je to napad na novinarja boris vaslev-a ali samo na rdeče.

p.s. še spolno nadleguje sošolke?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
- Po naših informacijah so se novinarji TV Slovenija dopoldne pogovarjali o podpori odgovorni urednici informativnega programa TV Slovenija Manici Janežič Ambrožič, ki je prepovedala objavo daljšega pogovora z izraelskim veleposlanikom za Slovenijo Eyalom Selo v oddaji Odmevi.

- Na vprašanje, ali drži, da so novinarji začeli zbirati podpise v podporo Janežič Ambrožičevi, so iz izvršnega odbora aktiva novinarjev informativnega programa TV Slovenija po objavi članka sporočili, da to ne drži.

- "Očitke o kakršnikoli cenzuri zavračam. V petek, 14. maja, je bil na jutranjem uredniškem sestanku urednikov informativnega programa TV SLO sprejet dogovor, da bomo v Odmevih objavili daljši pogovor s slovensko veleposlanico v Izraelu in vest z izjavo veleposlanika Izraela. Takšno vsebino smo tudi objavili," je pojasnila Janežič Ambrožičeva.

- "Lahko rečem le to, kar vem. Podal sem obširen intervju. Mislim, da je bil predvajan le 30-sekundni izsek. To je vse, kar vem. Bil bi vesel, če bi objavili več," pa je zaplet v intervjuju za Siol.net komentiral izraelski veleposlanik.

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Ambrožičevo je še Ameriški veleposlanik označil kot slovensko zelo vplivno osebo.
Podpora Ambrožičevi, podpora cenzuri. Torej je res, da novinarji cenzurirajo.
Država ukinja podporo medijem. Le zakaj?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Tu se vidi ves butast primitivizem levičarskih medijev, ki kar se kar sami od sebe streljajo v lastno koleno. Po eni strani kričijo kako jih Janša onemogoča po drugi strani pa se ravno med sabo najbolj maltretirajo in si sami med sabo grozijo. Potem pa se tožarijo po Evropi kao, da v Sloveniji ni neke novinarske svobode. pa blesavi novinarji ne ugotovijo, da jih onemogočajo ravno njihovi uredniki. Od nacionalne RTV postaje že več kot eno leto pričakujem objektivno poročanje v smislu kritike tako opozicije kot koalicije in pohvale če kateri kaj stori prav. Zakaj je zdaj in ravno pri tem intervjuju pomembno, da se slišijo obe strani(pohvalno konec koncev) v vseh ostalih stvareh kar se tiče domače politike pa je zelo nepomembno slišati obe strani pomembna je samo resnica na levi strani politike. Če meni osebno ni všeč leva politika pričakujem objektivno kritiko na nacionalni TV ker sem jo prisiljen plačevati. In ja BMK za to kar počno na POP TV ker jih neposredno ne plačujem in mirno preskočim tipko na daljincu za RTV SLO pa ni tako ker MORAM plačati 12,75€(ali koliko že). Torej že zelo dolgo čakam, da dobim za svoj denar objektivno informacijo. Ampak ne vse skupaj se nagiba zelo na levo in če bi lahko bi takoj prenehal plačevati za to gnilo delo novinarjev na RTVSLO.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pri uravnoteževanju na tvoj način se ti zna vse skupaj mal zakomplicirat, ker če rečeš da je desni predsednik vlade bebec, ne moreš rečt enako še za levega, ker ga nekako nimamo. In obratno.

Sicer pa, če bi bila levica enotna bi bila desnica. Tako da, vsako jamranje čez levico pove več o jamraču kot o levici (ki je po svoji naravi kilava).

Za 12.75 pejte na tednik pa bomo zbral zamaške. Da ne bo kdo prikrajšan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in McGiver

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
rumenko
In to je odgovor? Gnide so Rebernikovo odrezale, katera ni navijala za jajota, temveč, ker je bila za pluralizacijo. RTV greznica oziroma mediji v Sloveniji so postali katastrofa, ker so neobjektivni.. Pa korupcijo se grejo.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
In ja BMK za to kar počno na POP TV ker jih neposredno ne plačujem in mirno preskočim tipko na daljincu,
Kako ti je uspelo urediti da za POPtv ne plačuješ? :sprasujemse:

Jaz ga zapakiranega v paketu Telemacha neprostovoljno plačujem nekaj manj kot 4,5€ na mesec.

cene za leto 2020:
Pop TV, A kanal-licenčnina prog. vsebin 4,36€

Se mi zdi kar drago, glede na to. da za to ne dobim niti simfoničnega orkestra niti ni notri vračunan dodatek na znanje italijanskega jezika hišnika na TV Koper niti plastične operacije Miše Molk.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in McGiver

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.951
113
Pri uravnoteževanju na tvoj način se ti zna vse skupaj mal zakomplicirat, ker če rečeš da je desni predsednik vlade bebec, ne moreš rečt enako še za levega, ker ga nekako nimamo. In obratno.

Slab primer si dal.

Ko razni Karli govorijo o regresih je to skrb za socialno šibke. Ko Janša deli denar upokojencem pa so to predvolilni bombončki.

Pa RTVjevo poročanje 70 nevtralno in 30 levo je uravnoteženo. TV prenosi nedeljske maše in Pričevalci pa so po besedah nekaterih skrajno desne tematike. Dobesedno si neonacist če pričaš kako so ponoči tovornjaki vozili cele družine pred protitankovske jarke in jih postrelili in zakopali.

Noben me ne bo hebal, da ni politično motivirano spisati članek, kako par faliranih študentov FDVja visi na balkonu pa protestira proti vladi. Čez par dni pa spisati še enega, kako dve protestirata prtori vladi, tako da igrata badbinton pred parlamentom. Če grem sedaj jaz pred ukradeno vilo stat z transparentom me ne bi še pes povohal.

Naj bo Janša bedak, samo to se presstituti res delajo neumne, da smo bilipred to vlado Druga Švica, kjer so skorumpirane politike streljali z protiavionskimi topovi v opomin drugim?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Verjetno se je Društvo novinarjev že potegnilo zanj ... pa kolegi po vsej Sloveniji izražajo podporo... tudi na Hrvaškem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek