Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

19. jul 2007
2.756
1.479
113
Odprem spletno stran Rtv Slo za vir dnevnih novi in vidim da poskušajo v debilizmu prekositi ostalo Slo medijsko greznico (24kur in podobno).

Na prvi strani novice o:
- neki attention whore z naslovom "Bujna

RtvSlo 2.png

- Zmago Federerja povsem zasenčila mična srbska sodnica
RtvSlo 1.png

Popolnoma brezvezne novice po vsebini sami, da ne omenjam, kako so predstavljene (bujna, mična). Komentar, ne brat če te ne zanima ni na mestu, ker smo to prisiljeni plačevat in pričakujem, da so tudi pod rubriko Zabava in slog, saj malo novice na nivoju, ne pa najbolj primitivna žuta štampa. MIhi se je spet vrnil z Latrino, mu sploh ni treba daleč gledat kaj pisure in pisuni delajo, lahko kar v lastni hiši pogleda.

PS: A ni v 2020 seksizem (ocenjevanje po videzu) prepovedan in RtSlo je prvi branik tega?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ti me s svojimi bedarijami nikoli ne moreš prizadet, me pa skrbi za del populacije Alterja, ki naseda "tvojim" bedarijam.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113

Švicarji bodo na trg dali 15.300 ton kave iz medvojnega časa

Je sicer starejša novica (bila je linkana pri današnji novici o blagovnih rezervah), ampak lepo ilustrira nivo kvalitete in zanesljivosti RTV SLO (njih kritiziram, ker imam še nekaj upanja za njih, 24 kur in Nora TV, se sploh ne uvrstijo v to kategorijo.

potasijev klorid (primer Radan) pa še vedno zmaga
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj točno te moti pri linku na eno leto star članek?

Razen seveda tega, da se tudi v blagovnih rezervah roba obrača, da se ne pokvari, ker verjetno noben pri zdravi pameti ne pričakuje UNRA pakete notri.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Da z googlom prepisujejo in ne pomislijo z svojo betico kaj so napisali.
Se že veselim doručka iz 1969 leta skupaj z expresso arabico iz 1970 .
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
To da je avtor napisal to: da bodo "UNRA pakete" dali ven.

V nadaljevanju piše: "Švica je v sredo odločila, da ne bo več skladiščila državnih zalog kave, ki jih je nabirala več desetletij, saj kavna zrna niso "bistvena za preživetje ljudi" "

Ravno to me moti, da ni zdrave pameti. Avtorju te novice ni jasno, da blagovnih rezervah roba obrača. Ker če ti je jasno, da se roba obrača, ne moreš napisati da "državnih zalog kave, ki jih je nabirala več desetletij"
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8 in Pepe

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Odprem spletno stran Rtv Slo za vir dnevnih novi in vidim da poskušajo v debilizmu prekositi ostalo Slo medijsko greznico (24kur in podobno).

Na prvi strani novice o:
- neki attention whore z naslovom "Bujna

Poglej priponko 30879

- Zmago Federerja povsem zasenčila mična srbska sodnica
Poglej priponko 30880

Popolnoma brezvezne novice po vsebini sami, da ne omenjam, kako so predstavljene (bujna, mična). Komentar, ne brat če te ne zanima ni na mestu, ker smo to prisiljeni plačevat in pričakujem, da so tudi pod rubriko Zabava in slog, saj malo novice na nivoju, ne pa najbolj primitivna žuta štampa. MIhi se je spet vrnil z Latrino, mu sploh ni treba daleč gledat kaj pisure in pisuni delajo, lahko kar v lastni hiši pogleda.

PS: A ni v 2020 seksizem (ocenjevanje po videzu) prepovedan in RtSlo je prvi branik tega?
Ja, glej potem "Novice" ne pa "Zanimivosti". Očitno je namen dosežen, očitno je dovolj zanimivo da si pogledal in nalepil na Alter.
Edit: a naslovne vrstice namerno nisi prilepil ali misliš da smo sami bebci tukaj?
Prva stran na MMC je tole: https://www.rtvslo.si/
Kar si nalepil ti, je pa tole: https://www.rtvslo.si/svet-zabave/zanimivosti
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
S tem da dodajam, da sem včeraj zvečer prav pozorno spremljal Odmeve, v maniri da vseeno malo primerjam RTV prispevke in "prispevke" ki jih objavlja Nova24TV.
Enkrat nisem slišal, da bi kdo Janšo z eno besedo žalil, označeval njegove poteze kot neumne, se zgražal, skoraj doživel fršlok...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še zadnjič na VAL202 se je Slavoj izogibal kakršnemkoli komentarju sedanjega stanja v SLO. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
S tem da dodajam, da sem včeraj zvečer prav pozorno spremljal Odmeve, v maniri da vseeno malo primerjam RTV prispevke in "prispevke" ki jih objavlja Nova24TV.
Enkrat nisem slišal, da bi kdo Janšo z eno besedo žalil, označeval njegove poteze kot neumne, se zgražal, skoraj doživel fršlok...
Itak, sedaj je Janša šef in šefu se NE gleda pod roke. Toliko o kakovosti in neodvisnosti novinarstva pri nas.
Edit: dodal bistveno besedo.
 
Nazadnje urejeno: