Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Spol: IT?
ablacija ali mastektomija

Posnetek zaslona 2021-08-14 105029.jpg
Posnetek zaslona 2021-08-14 105010.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... če se RTV "normalizira", bo @nemarambutlov izgubil precej materiala za šimfat ...bo moral si zmislit novo oddajo in programsko spremembo ... samo s POOP tv bo premalo materiala ...
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO

Kako odgovarjate na očitke direktorice, da jo želite razrešiti, ker da ne sledi vašim zahtevam po kadrovskih in programskih spremembah?

Razočaran sem, da se razrešitev, ki temelji na strokovnih argumentih, tako politizira. A to se navadno zgodi, ko sogovorniku zmanjka argumentov. Z direktorico sem imel številne sestanke, potem ko me je strokovna služba za programski kontroling opozorila na drastični upad gledanosti televizijskih programov. Osnutek nekaterih manjših programskih sprememb sem predlagal šele, ko sem ugotovil, da direktorica sama nima nobenega namena predlagati ukrepov. Res je, predlagane spremembe bi zahtevale, da televiziji zagotovimo več denarja, vendar bi po mnenju službe za programski kontroling pripomogle tudi k večji gledanosti in s tem televiziji omogočile več tržnih prihodkov. Direktorica ni podprla niti enega mojega predloga, a večja težava je, da svojih predlogov ni imela, zato programskih sprememb jeseni ne bo. Tudi ko sem direktorici naložil pripravo akcijskega načrta dviga gledanosti televizijskih programov, se je na mojo zahtevo odzvala z elektronskim sporočilom, v katerem je pojasnila, da ni mogoče storiti ničesar. Neposredno po tem sem se odločil in spisal predlog programskemu svetu za soglasje k razrešitvi direktorice.

kako levičarsko s strani direktorice Natalije Gorščak. Vse skup gre v 3PM in ona nima namena predlagati sprememb. Niti ukrepati nič od nič. Sam da je na položaju.

Sicer pa dober intervju. Ampak levičarjem itak ne bo všeč nič od nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888, Gavran in B81

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Kero tele je pa to... lepo napisano, baba je nesposobna reševanja krize, nima kaj delat na položaju. Mislim, levičar ima pa opravičilo zanjo. Res neverjetno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Saj govorim že mesece. Levičarjem se je speljalo do konca. Enega ni, ki bi vedel trezno razmišljati(tega nikoli ni bilo). Realno so vsi ostali v letu 1945. Od takrat se niso premaknili niti za sekundo naprej.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska



kako levičarsko s strani direktorice Natalije Gorščak. Vse skup gre v 3PM in ona nima namena predlagati sprememb. Niti ukrepati nič od nič. Sam da je na položaju.

Sicer pa dober intervju. Ampak levičarjem itak ne bo všeč nič od nič.
Grahov glavni predlog je, da bi uvedli govejo muziko v prime timu. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in B81

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Daj se še enih 1000 x po glavi! Če je to pač gledano pa naj bo goveja muzika itak boljše, kot levičarsko nakladanje. Če imajo SLO komercialne TV resničnostno sranje v prime time, zakaj nebi imela nacionalka nekaj pristno slovenskega? Daj se še enih 1000 x po glavi s hamrom.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Kero tele je pa to... lepo napisano, baba je nesposobna reševanja krize, nima kaj delat na položaju. Mislim, levičar ima pa opravičilo zanjo. Res neverjetno.

nevem zakaj bi bila nesposobna, sej pa bidget dela je prekoracila samo za 60%, za zunanje pa samo 80%.

to je mvp med javnimi usluzbenci.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Daj se še enih 1000 x po glavi! Če je to pač gledano pa naj bo goveja muzika itak boljše, kot levičarsko nakladanje. Če imajo SLO komercialne TV resničnostno sranje v prime time, zakaj nebi imela nacionalka nekaj pristno slovenskega? Daj se še enih 1000 x po glavi s hamrom.....
Lej...ko je v 90s Milo-šević upeljal pop-narodnjake med rajo....se je zgodil balkan!

Bi pa takoj in bp poslušal staro narodno (našo al pa tud njihovo)......sam to potem ni "ne boš ti meni zizike majal" :bonk::poreden:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Daj se še enih 1000 x po glavi! Če je to pač gledano pa naj bo goveja muzika itak boljše, kot levičarsko nakladanje. Če imajo SLO komercialne TV resničnostno sranje v prime time, zakaj nebi imela nacionalka nekaj pristno slovenskega? Daj se še enih 1000 x po glavi s hamrom.....
Za govedo je itak najbolj primerna goveja muzika. :cool: