Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.131
-1.419
63
En mic od STA in kar trije komadi od RTVSlo. Očitno so besede Goloba za RTVSlo tako pomembne, da jih je treba kar trikrat posneti ali kaj? :valjamse: :aplauz:

robert_golob_bruselj_mikrofoni_FOTO_Twitter.jpg
Prvi, drugi in tretji program, voila.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.665
113
Prvi, drugi in tretji program, voila.
Sicer tvoj odgovor dojemam kot šalo ampak dopuščam možnost, da morda pa resnica le ni tako daleč od tega da kao dejansko potrebujejo trojni posnetek istega govora pa da je kopiranje in posredovanje drugim znotraj hiše neizvedljivo iz X razloga saj si so RTVjevci z namenom kvazi upravičene porabe denarja oz. navajanja stroškov sposobni izmisliti marsikaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.231
5.536
113
Prvi, drugi in tretji program, voila.

Kar na poptv dela 1, na rtv delajo 4. To pojasni to.
 

B81

22. jul 2007
35.090
9.351
113

Kar na poptv dela 1, na rtv delajo 4. To pojasni to.
To je meni razlagal starejši možakar "iz RTVja".
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

B81

22. jul 2007
35.090
9.351
113
:valjamse:

Imel sem kolega, ki sta ga pripeljali Tanja Starič in Ilinka Todorovski in je znan predvsem po tem, da spi na delovnem mestu. Zjutraj pride v službo ob 9.00, gre na kavo do 10.00, do 12.00 opravi svoje delo, od 12.00 do 13.00 je na kosilu. Po kosilu zaspi na stolu kar sredi pisarne do 16.00. Do 17.00 ure še malo pobrska po spletu in njegov delovni dan je zaključen. To sem gledal vsak dan.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.817
5.731
113
Ste katere zgodbe zamolčali?

Seveda. Spomnim se, da so Finance v času zadnje Janševe vlade objavile podatke o dobrih gospodarskih rezultatih Slovenije. Predlagal sem, da jih predstavimo v Odmevih, pa so me takoj ustavili, da teh podatkov RTV ne sme objaviti, ker bi s tem hvalili Janševo vlado. Tako smo gledalcem načrtno zamolčali gospodarske uspehe neke vlade.

Je bilo takšnih primerov veliko?

Nimava dovolj časa, da bi vse naštel. Leta 2017 je naša odlična novinarka Teja Šavor prva dobila dokumente o pranju iranskega denarja preko NLB. Urednik Dejan Ladika je takrat preprečil objavo ekskluzivne zgodbe. Nekaj dni zatem je vir odnesel zgodbo na POP TV. Po objavi na 24UR in v oddaji Svet na Kanalu A so tudi na RTV spoznali, da zgodbe ni mogoče skriti in so jo objavili v Dnevniku z velikim zamikom. Tejo Šavor pa so prisilili, da gre.