Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
asdasd pogovor z opozicijo.png


Racionalizacija stroškov odjavne špice.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.984
10.391
113
ja te poglede sem pa videl, kak je oke zvijala... faking šit, in potem to v eter.
Janšeju je bilo kr slabo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
to so ti tastari profesionalci.
ne morš ti enga mladga kr dat zravn sj pojma nima kako se to vodi profesionalno.
 
  • Haha
Reactions: BuDi
2. jul 2020
4.778
6.242
113
še enkrat več se bo pokazalo, da komunisti pač ne zmorejo vodit čevapđinice, kaj šele kaj druga.

To so samo posledice straho-uprave Urbanije. Pravi rezultati šele pridejo.

Šalo na stran. Glede na vse kikse, ali so to zaposlili neko novo garnituro oz. jo premestili? Poročilo za leto 2023 šele prihaja, pa bo zanimivo videti koliko novih zaposlitev je bilo - glede na to, da se jokajo da ni denarja za odpravnine.
 

B81

22. jul 2007
36.371
10.177
113
Ampak fora, kdo bo prišel v studio k njemu.

Lahko bi mu dali snemalca in bi na ulici intervjuval ljudi, če ga že morajo vzet.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.428
15.412
113
Evo še eno trolovščino, direktno z RtvSlo :cheer:

 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.820
2.294
113
Če je še kdo spregledal predhodni par objav:



Ustvarjalci so se skupaj z avtorji oddaje V petek zvečer Jureta Karasa in Blaža Švaba odločili, da si bodo po treh res intenzivnih letih in šestih sezonah privoščili predah. Tako se po novem letu oddaja umika s programa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Evo še eno trolovščino, direktno z RtvSlo :cheer:

Pa menda nisi tudi ti padel med bralno nepismene? :evil: Ravno jaz sem napisal, da sem oddajo rad gledal in da bi bilo škoda, če bi jo ukinili. Pa se najde neki tomi, ki zatrola, če čakam navodila iz kloja. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.428
15.412
113
Pa menda nisi tudi ti padel med bralno nepismene? :evil: Ravno jaz sem napisal, da sem oddajo rad gledal in da bi bilo škoda, če bi jo ukinili. Pa se najde neki tomi, ki zatrola, če čakam navodila iz kloja. :bonk:
LoooL :D

Tega s KLOjem sploh nisem videl ne kot edit od tomija na dnu posta, ne v tvojem citatu saj daljši citato ne pokažejo vsega. Posledično sem menil, da trolanje leti na objavo Bojana, ki mu mnogi ne verjamejo na tweetano (X-ano?) besedo, tomi pa da ti je prej novico nalepil kot dokaz, da se bo tvoja bojazen o ukinitvi uresničila.

No kakorkoli že - ukinjajo se oddaje kljub temu, da so nekateri delovali kot da menijo, da se ne bodo. Ti šment.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.428
15.412
113
Ustvarjalci so se skupaj z avtorji oddaje V petek zvečer Jureta Karasa in Blaža Švaba odločili, da si bodo po treh res intenzivnih letih in šestih sezonah privoščili predah. Tako se po novem letu oddaja umika s programa.
Kaj pa to - oddaja se torej umika s programa zaradi odločitve avtorjev, da si privoščijo predah. Jaz sem pa že mislil, da imajo finančne težave in zato umik :D
 
  • Haha
Reactions: Samo Svoj