Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.827
10.506
113
kod Džej-Zija
In kako ti veš, da je dovolj interesa med gledalstvom? :fredi:
Recimo, da ima Radio Ognjišče doseg in poslušalstvo ranga 600.000 ljudi. Med temi je dovolj kandidatov za ogled bogoslužja. Vsekakor precej večje potencialno gledalstvo kot npr. evangeličanska ali pravoslavna bogoslužja, pa jih začuda vaša druščina ne problematizira. Jaz osebno jih podpiram, me niti malo ne motijo.
 
Kaj mi lahko nekdo razloži, zakaj bi sploh javna televizija prenašala maše. Kaj ni država ločena od cerkve?
zato ker taista tv prenaša športne prenose, ki ijh ne gledamo vsi, ker prenaša kulturni program ki ga ne gledamo vsi, ker prenaša eurovizijo, ki je spet ne gledamo vsi, ker...ker je pač nacionalna in mora (to je njena naloga) zadostiti željam in potrebam tistih, kateri jo plačujejo..torej vsem. Če ti ne gledaš maš, to nepomeni da jih kdo drug ne gleda
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.027
-227
63
Potem pa kar delaj in ne pisari neumnosti. Za pritiskanje knofa na štanci tako ne potrebuješ posebnega IQ.
LP, (to ni lep pozdrav) če bi delal za štanco kot ti zmotno (kot vedno) misliš ne bi čepel tu kdaj koli bi se mi sprdnilo ampak bi stiskal gumbe, kot si jih ti celo življenje.
Moje delo je kreativno, kar si ti in LP sploh ne znate predstavljat. Delam ko je potreba in ne 8 ur in ne rabim sindikata. Delam lahko kjerkoli, ja kjerkoli.
Mi je pa hudo kako boste dokončno zjebali to našo lepo Slovenijo, saj va nikoli ni bila intimna opcija.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Recimo, da ima Radio Ognjišče doseg in poslušalstvo ranga 600.000 ljudi. Med temi je dovolj kandidatov za ogled bogoslužja. Vsekakor precej večje potencialno gledalstvo kot npr. evangeličanska ali pravoslavna bogoslužja, pa jih začuda vaša druščina ne problematizira. Jaz osebno jih podpiram, me niti malo ne motijo.
Po moje gledajo te prenose samo bolni in stari, ki ne morejo v cerkev. Za druge pa ne vidim razloga, zakaj bi to zijali na daljavo.
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.027
-227
63
Po moje gledajo te prenose samo bolni in stari, ki ne morejo v cerkev. Za druge pa ne vidim razloga, zakaj bi to zijali na daljavo.
Ti priviligiran iskoriščevalec sistema ne razumeš in ne boš nikoli razumel starejših, bolnih, razočaranih, ponižanih, ki jim je to velika uteha in spodbuda v življenju.
Ti si pač lahko privoščiš marsikaj, nekateri pa ne.
Sicer dvomim, da boš razumel, ampak probal sem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ti priviligiran iskoriščevalec sistema ne razumeš in ne boš nikoli razumel starejših, bolnih, razočaranih, ponižanih, ki jim je to velika uteha in spodbuda v življenju.
Ti si pač lahko privoščiš marsikaj, nekateri pa ne.
Sicer dvomim, da boš razumel, ampak probal sem.
Že spet si dokazal, da ti je bralno razumevanja bolj španska vas. :bonk:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: bpfc

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.940
2.513
113
Najbrž je tudi Zobec kupil diplomo. :fredi:
Že spet si dokazal, da ti je bralno razumevanja bolj španska vas. :bonk:

Po moje gledajo te prenose samo bolni in stari, ki ne morejo v cerkev. Za druge pa ne vidim razloga, zakaj bi to zijali na daljavo.

Potem pa kar delaj in ne pisari neumnosti. Za pritiskanje knofa na štanci tako ne potrebuješ posebnega IQ.

Ali kdaj preverjaš svoj IQ? Ga ne moreš, ker ga ne najdeš.

Tole pa le iz tvojih osebnih izkušenj! :)
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.632
6.032
113
blizu močvirne prestolnice
Sicer meni dol visi,ker prava sveta maša je le tista k kateri greš. OK rečmi da imajo starostniki nesposobne otroke ali vnuke,ki jih nočejo peljati k Sveti maši pa naj vsaj oni gledajo. Da pa dajo tak izgovor pa je tisto kar vseskozi trobimo. Nesposobneži in bi jih vsaj tri četrt morali vržti na cesto
 

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.885
93
A se tile norca delajo al so res zabiti? Statistiko prespali?

cczsn5k38dyb1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Erika o tem, ali se je Golob z Martičem pogovarjal o ukinitvi oddaje in da sodelavcem Tarče sedaj pravijo, da so Janšisti. Tudi o odpuščanju zaposlenih, ali je RTVSLO Titanik, o dvoživkarstvu med novinarji, o ideološki liniji Studia City.