Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.762
3.482
113
Zarekel se je, da je bil povabljen v studio.
Kaka druga gosta najbrž ne bi bila tako prijazna.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Jenull je pač diplomirani režiser, zato so ga angažirali za organizacijo režiranih protestov. Teatralnost pa je osvojil med delom v Šentjakobskem gledališču.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in sajkek

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.416
15.392
113
Jenull je pač diplomirani režiser, zato so ga angažirali za organizacijo režiranih protestov. Teatralnost pa je osvojil med delom v Šentjakobskem gledališču.
Ja sej, raji so pa prodajali zgodbo o spontanih protestih brez organizatorja, ki naj bi bili takšni od samega začetka protestiranja proti vladi Janeza Janše še preden se je le-ta dejansko sploh sestavila in začela delovati pa do konca protestov, t.j. do zaključka mandata vlade. Protestniki so tako izvedli dvojni fail - prvi je bil v tem, da svojega glavnega cilja niso dosegli s protestiranjem ampak jim je pri dosegu tega (t.j. prenehanje obstoja vlade JJa) pomagal čas, drugi fail je pa ta, da sedaj ob raznoraznih podobnih in celo enakih scenah, ki so jih očitali JJu &Co. (avtokratsko delovanje, vladanje z odloki, ministrovanje PVja, itd.) proti Golobu ne kolesari nihče. #NeGriziRokeKiTeHrani
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.798
113
Kdaj se levi nazadnje niso poklali sami med sabo? Kopica nesposobnih, ki se, ko jim gre, ne morejo zmenit, kdo bo glavni in ko jim ne gre, kdo je kriv za to. Še JJ se je potegnil nazaj in čaka. Ni mu treba niti s prstom mignit. Ti bi pa z biciklom kaj točno?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.221
1.043
113
Kdaj se levi nazadnje niso poklali sami med sabo? Kopica nesposobnih, ki se, ko jim gre, ne morejo zmenit, kdo bo glavni in ko jim ne gre, kdo je kriv za to. Še JJ se je potegnil nazaj in čaka. Ni mu treba niti s prstom mignit. Ti bi pa z biciklom kaj točno?
Levi se koljejo, ker jih je več sort, desni so se pa klali, pa jih je SDS z Janezom na čelu (komunisti, skrajni levi) poklal, kar jih pa ni jih je pa kastriral.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.416
15.392
113
Kdaj se levi nazadnje niso poklali sami med sabo? Kopica nesposobnih, ki se, ko jim gre, ne morejo zmenit, kdo bo glavni in ko jim ne gre, kdo je kriv za to. Še JJ se je potegnil nazaj in čaka. Ni mu treba niti s prstom mignit. Ti bi pa z biciklom kaj točno?
Kaj bi jaz z biciklom? Nič, ker ni takšnega učinka od tega kot bi si človek želel in kot je bilo že lepo prikazano v preteklosti. Moje pisanje ni mišljeno kot pozivanje k kolesarjenju oz. protestom, jaz samo izpostavljam to, da so določene stvari nekatere ljudi pred časom izjemno motile, dandanes pa od njih "ne bu ne mu" kar se iste problematike tiče, to j' to. Lahko bi imeli vsaj toliko kredibilnosti, da bi kaj pokomentirali oz. skritizirali (kar bi bilo več kot upravičeno), ni potrebe po kolesarjenju saj je to (z izjemo nabiranja političnih točk) iz vidika odstranitve motečih elementov popolnoma neučinkovito.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in Gavran