Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
36.311
10.135
113
Ce gremo nazaj na temo, kako pa zdaj s tem, ko smo se zavezali, da bomo kupili oklepnike? Bomo torej vzeli one poljske ali ceske in koliko bodo stali? Bo vse skupaj s kaznijo vred manj, kot bi stali Boxerji?
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
A sem samo jaz tečnoba, ali res to ni primeren naslov (kajti meni se zdi čez mejo).

Moskva slavi, ta gldi, gldi, gldi Zahod pa nekaj tečnari, in to ob dogodku, ki ja RtvSlo imenuje priključitev.


1664560874899.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
To so si postavili za standard, zdaj pa sanjajo o tem kako ga dosežt še kje drugje kot pri promilih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Komentar Bernarda Nežmaha je kar zadel v tarčo trenutne razmere na RTVSLO.

Peščica političnih aktivistov, ki vdirajo v studie med programom, se verjetno ne bo strinjala z njim.

 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113

Pestijo pa jih kadrovske stiske, je dejal. Po njegovi oceni nekateri zaposleni delajo premalo, s čimer se bodo morali ukvarjati v prihodnje. "Obremenitev vseh novinarjev bi morala biti na približno istem nivoju. Višji kot je plačni razred, nižja je učinkovitost," je prepričan. Od urednikov pričakuje, da zagotovijo normalno obremenitev za vse, ki so v uredništvu.

Zaposleni na RTV so svetnikom očitali, da se preveč vmešavajo v uredniško politiko ter kvarijo kakovost programa. Drugi program ne potrebuje svojega uredništva, je prepričan Gregor Drnovšek. Sašo Hribar pa je med drugim menil, da bi morali prenehati prenašati Eurosong, čemur je ostro nasprotovala programska svetnica Alenka Gotar.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska

Pestijo pa jih kadrovske stiske, je dejal. Po njegovi oceni nekateri zaposleni delajo premalo, s čimer se bodo morali ukvarjati v prihodnje. "Obremenitev vseh novinarjev bi morala biti na približno istem nivoju. Višji kot je plačni razred, nižja je učinkovitost," je prepričan. Od urednikov pričakuje, da zagotovijo normalno obremenitev za vse, ki so v uredništvu.

Zaposleni na RTV so svetnikom očitali, da se preveč vmešavajo v uredniško politiko ter kvarijo kakovost programa. Drugi program ne potrebuje svojega uredništva, je prepričan Gregor Drnovšek. Sašo Hribar pa je med drugim menil, da bi morali prenehati prenašati Eurosong, čemur je ostro nasprotovala programska svetnica Alenka Gotar.
Predlagal je tudi, naj ob verskih praznikih radio cel dan predvaja nabožne pesmi. :valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Človek ima že v šesti službi zapored iste probleme. A mu lahko že končno nekdo pove, da gre produktivnost (gledanost) v kontra smer, če so vsi delavci skregani (med sabo in z direktorjem). Koliko delavcev bo ovadil tokrat? Vseh 2495 (2500 minus 5 pravovernih)?