Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Če se nakdo na silo hoče spravit v mojo hišo, ga bom tudi jaz polival z vodo. Pa še s čim. Naj gre od koder je prišel.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pa jo je kdo vprašal, če je takrat želela, da se to objavi? In ta link si nalimal že v kakih desetih temah. :evil:
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.095
113
www.adriamedia.si
Saj v članku piše ...

Na objavo se je odzvala Korez Korenčanova, ki je zapisala naslednje: "Danes me je zelo presenetil vaš naslov na Siol.net, češ da TVS ni pokazala interesa za objavo moje zgodbe. To ne drži, veliko me jih je klicalo in sočustvovalo z mano, vendar do zdaj nisem bila pripravljena spregovoriti o teh težkih izkušnjah, raje sem se odločila, da o tem napišem knjigo in v njej dam ljudem tudi določene napotke, do katerih sem se dokopala v času zdravljenja in po njem. Knjiga bo izšla pri založbi Forma 7 v petek, zato bom nocoj tudi gostja v Odmevih, prihodnji teden pa bo o tem tudi daljši intervju na MMC-ju."
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Saj v članku piše ...

Na objavo se je odzvala Korez Korenčanova, ki je zapisala naslednje: "Danes me je zelo presenetil vaš naslov na Siol.net, češ da TVS ni pokazala interesa za objavo moje zgodbe. To ne drži, veliko me jih je klicalo in sočustvovalo z mano, vendar do zdaj nisem bila pripravljena spregovoriti o teh težkih izkušnjah, raje sem se odločila, da o tem napišem knjigo in v njej dam ljudem tudi določene napotke, do katerih sem se dokopala v času zdravljenja in po njem. Knjiga bo izšla pri založbi Forma 7 v petek, zato bom nocoj tudi gostja v Odmevih, prihodnji teden pa bo o tem tudi daljši intervju na MMC-ju."
Drži. Ampak nekateri to spregledajo. Zdaj če je namerno, pa ne vem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
zakaj ni posnela celovečrni film, z s kakšno hilivodsko zvezdo v glavni vlogi,, ali pa kar katarino čas. :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj v članku piše ...

Na objavo se je odzvala Korez Korenčanova, ki je zapisala naslednje: "Danes me je zelo presenetil vaš naslov na Siol.net, češ da TVS ni pokazala interesa za objavo moje zgodbe. To ne drži, veliko me jih je klicalo in sočustvovalo z mano, vendar do zdaj nisem bila pripravljena spregovoriti o teh težkih izkušnjah, raje sem se odločila, da o tem napišem knjigo in v njej dam ljudem tudi določene napotke, do katerih sem se dokopala v času zdravljenja in po njem. Knjiga bo izšla pri založbi Forma 7 v petek, zato bom nocoj tudi gostja v Odmevih, prihodnji teden pa bo o tem tudi daljši intervju na MMC-ju."
Saj sem že v drugi temi napisal, da si sedaj dela reklamo za knjigo, prej pa po tem ni bila pripravljena spregovoriti. :p
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
Čudno tole...sicer gre tu za osnovo plačo, njena plača je verjetno kar nekaj t...kar je menda normalno, glede na to, da je jonas dobival neke hude zneske za Milijonarja... tarčo pa je itak težko vodit...moraš poslušat govorca, pa še ono ženšče v slušalki.. :D
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jonas je bil angažiran kot "zunanja zvezda" in je prejemal honorar, ona je zaposlena in prejema plačo.
Disclaimer - nisem niti odprl članka, kaj šele prebral, Erika mi je precej anti - tak ženski Slak.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
Meni je postala ok po tem, ko je tudi jankovicev imperij obdelala v tarci..neverjetno...zdaj tega verjetno vec ne sme, se mi pa zdi, da je takrat bilo "najhuje". Dela pac po navodilih.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
dobro je vedet, da je to da so novinarji v javnem sektorju premalo plačani, v bistvu razlog zakaj ne napredujemo kot država.





:valjamse:
 
  • Wow
Reactions: B81