Rovinj ulica, plaža

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.326
8
38
47
Okolica južne LJ.
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Sem kar kajt vzel pa par lupov naredil pa škloc škloc pa je bilo
tongue-1.gif

bonk.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Bil tam dve leti nazaj in se mi je zdela zelo znana
smile-1.gif


Še ena moja slika iz vrha...gor ga je lepo pihalo..cca 40-50 vozlov, dol pa zatišje bemu sunce
10.gif

Sem ga jst po isti poti s kajtom žgal, mam podobno. Samo mene kormoran ni šmirglal, so bli zraven eni rusi, pa je njih imel rajš.



Mater ste zavozli temo...
evil.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Edin tale spot ni lih najbolj primeren za kajtanje, ker se ne motim je čisti off? In tu je fajn da imaš kakšne vodne sanke sabo da ne greš malo nižje ali pa kar v Maroko
smile-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Edin tale spot ni lih najbolj primeren za kajtanje, ker se ne motim je čisti off? In tu je fajn da imaš kakšne vodne sanke sabo da ne greš malo nižje ali pa kar v Maroko
smile-1.gif

Kajtarje sem na zahodni obali Fuerte videl samo na severu pri Cotillu, ker južneje je premočan tok in prehud veter + valovi znajo komu povzročat probleme.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Cotilo, Coralejo...vse se vozi..Sotavento...sam Fuerte je jebeštrga k je skoz ta čop pa valovi
cool-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Cotilo, Coralejo...vse se vozi..Sotavento...sam Fuerte je jebeštrga k je skoz ta čop pa valovi
cool-1.gif

Ja itak, sej na vzhodu morš kr pazit, kam greš v vodo, da te kater kajtar ne zadrota mimogrede... Na zahodu pa jih nisem veliko videval.

Kakorkoli...Rovinj je lep...
smile-1.gif