Route66

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
V septembru imam v planu road trip v stilu Bonnie&Clyde od Los Angelsa do Chicaga.

Za začetek bi vprašal vas, ki ste že najemali avte, katere rent-a-car firme priporočate. Sam sem nekako prišel do zaključka, da je tale med ugodnejšimi, in zaenkrat edini, ki sem ga našel, ki ne zahteva dodatne takse, če avto oddaš nazaj na drugem koncu Amerike.

Če bi le bilo mogoče, je želja si izposodit avto v tem stilu:
1969_Cadillac_Convertible_wallpaper.jpg

Ampak do sedaj nisem našel firme, ki bi te zadeve rentala, vsi imajo le nove avte. Ve kdo kaj več?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Hvala za link, je veliko uporabnih info. gor!
To je ravno zame, "rent a wreck", ker nimam želje se vozit v kakem novem Chevroletu Aveo, ampak v enem starem muscle car-u Vendar se bojim, da ne obstaja možnost, da bi ga oddal nazaj na drugem koncu Amerike, ali pač?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.411
1.026
113
Potem imaš pa firmo buy a wreck. Sem iskal po googlu pa ne najdem. Sem videl v oddaji o Route 66. Kupiš wreck, natočiš ogromno rezervoarjev oni pa ti avto na koncu odkupijo z neko malenkostno tvojo izgubo po kilometrini. Skratka se izplača, če zadeva zdrži vožnjo.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.277
191
63
Tukaj boš našel nekaj linkov.
Kar sem na hitro pogledal se kar da dobit, samo stane pa mucho dinero...
 

roza

Pripravnik
27. jan 2009
63
0
6
Praviloma se vse da vrniti na drugi lokaciji, samo to seveda ni zastonj.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Notranjc, samo namig.

Ce mislis prevoziti celo route 66, ti bo malo zal, ker celotna zagotovo ni za videt.

Sem imel sam isto idejo, route 66, pa gasa, ampak potem ugotovis, da se zadeve ponavljajo, tako da hitro zavijes s poti dol, kjer so tudi fantasticna mesta etc.

Joj, kje je ze moja pot (leta 1999).

P.S.: isces sopotnike? :D

LP,
PIC
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ja, to mi je jasno, sem precej prebral na to temo, odkloni levo in desno bodo sigurno, ker drugače zna bit dolgčas. Hm..., ne sopotnikov ne iščem
wink-1.gif