Rim prenočišče

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Nekaj se pogovarjamo da bi avgusta obiskali Rim pa me zanima če ima kdo kakšne dobre izkušnje z najcenejšimi prenočitvami, po možnosti z zajtrkom in parkirnim prostorom. Dva odrasla in najstnik (14)
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Mi smo spali v hotel/motel Industrial.
Za prespat je čisto OK, zajtrki so bolj bogi, zastonj parking pred hotelom, 10 minut hoje do končne postaje metroja na Rebibbii.
Še receptor je bil Ðorđe, naš čovek, smo se z lahkoto vse zmenili.
smile-1.gif
So pa moje izkušnje stare cca. 5 let.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Jaz sem bil za prvomajske praznike v Park Hotel Ginevra, ki je bil na booking.com tudi najcenejšui od tistih, ki so ustrezali mojim kriterijem. Hotel je oddaljen 15 minut hoje do podzemne postaje, zjutraj in zvečer pa vozi zastonj minibus na podzemno in nazaj. Hotel je bol majhen, zajtrk je tako, tako, včasih je malo za počakati da prinesejo kar zmanjka, sicer pa je par vrst salame, sir, jogurt, sadje, kosmiči, brioši.... Sicer je pa čisto ima sef in minibar, free wi-fi...če potrebujete samo za prespat bo ok.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
366
0
16
Da ne odpiram nove teme ... katere predel mesta je cool za spat? Se pravi, da ni predaleč od sightseeinga pa da imaš zvečer it za ven kej žurat ali pa kej pametnega pojest.

Gledal sem Trastevere ali pa okolica koloseja ... predlogi?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
okolica koloseja ni kul, ker tam razen koloseja in foruma ni nič

striktno center, če bi to rad, je od piazze del popolo do piazze venezia (via del corso) do tibere